Już 3 czerwca, w niedzielę poprzedzającą Targi WOD – KAN, w bydgoskim Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku Myślęcinek startuje kolejny BIEG INSTALATORA. Jego pomysłodawcą i organizatorem jest redakcja HVACR.pl – portalu branżowego dotyczącego instalacji grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i chłodniczych. Od lat Generalnym Partnerem Biegu jest Izba Gospodarcza „Wodociągi Polskie”.

Bieg Instalatora to bieg przełajowy na dystansie 10 kilometrów, w którym mogą wziąć udział wszyscy pełnoletni biegacze. Oprócz klasyfikacja ogólnej (z podziałem na płeć i kategorie wiekowe), będzie prowadzona klasyfikacja według kategorii indywidualnych i drużynowych: “instalator”, “wod-kan.” i innych związanych z instalacjami budowlanymi.

Wszyscy Uczestnicy otrzymają pakiet startowy, a ci, którzy ukończą Bieg – pamiątkowy medal. Natomiast zdobywcy miejsc I – III w klasyfikacji generalnej kobiet i mężczyzn oraz klasyfikacji według zawodów otrzymają nagrody.

Zachęcamy przedstawicieli branży udziału w biegu. To doskonały sposób na połączenie sportowej rywalizacji z integracją. 

Wszystkie niezbędne informacje oraz formularz rejestracyjny znajdziecie Państwo na stronie: www.bieginstalatora.pl

Małgorzata Massel
specjalista ds. PR IGWP

Wyszukiwanie

Nasze szkolenia

  • Rola Inspektora Danych Osobowych w przedsiębiorstwie wod-kan. Warsztaty prawno-informatyczne: Kraków, 14-15 lutego 2019 r. +

  • Kontrola i dostęp do informacji w przedsiębiorstwach wodociągowo-kanalizacyjnych: Warszawa, 26 lutego 2019 r. +

  • 1

Newsletter IGWP

Rozwiń aby zapisać się do newslettera

Zapisz się do newslettera IGWP i bądź na bieżąco z informacjami i naszą ofertą.

Poniżej proszę wybrać listy newslettera oraz wpisać e-mail na który będą wysyłane informacje.