Kontakt:


Biuro IGWP
Sekretariat
Kontakt
Telefon
+48 52 376 89 10, +48 660 479 342
Faks
+48 52 376 89 29
E-mail
sekretariat@igwp.org.pl
Adres:
ul. Jana Kasprowicza 2
85-073 Bydgoszcz
Konto bankowe:
Bank Zachodni WBK S.A
04 1500 1780 1217 8005 5405 0000
Konto bankowe do wpłat składek członkowskich Bank BZ WBK 27 1090 2590 0000 0001 3398 8909
NIP 554 03 12 444
REGON 090581633
KRS 0000006623


Nasz zespół:


Dorota Jakuta
Prezes IGWP
Telefon
+48 52 376 89 10
Faks
+48 52 376 89 29
E-mail
d.jakuta@igwp.org.pl
Biuro IGWP
Izabela Puszkiewicz
Asystentka Prezesa
Telefon
+48 52 376 89 10
Telefon Komórkowy
+48 517 013 746
Fax
+48 52 376 89 29
E-MAIL
i.puszkiewicz@igwp.org.pl
Dział Marketingu
Anna Lembicz
Główny Specjalista ds. Marketingu i Public Relations
Telefon
+48 52 376 89 33
Telefon Komórkowy
+48 517 013 730
Faks
+48 52 376 89 29
E-mail
a.lembicz@igwp.org.pl
Dział Marketingu
Jakub Kucharski
Główny Specjalista ds. Marketingu i PR
Telefon
+48 52 376 89 25
Telefon komórkowy
+48 517 013 728
Faks
+48 52 376 89 29
E-mail
j.kucharski@igwp.org.pl
Dział Marketingu
Natalia Przepierska
Specjalista ds. Marketingu i PR
Telefon
+48 52 376 89 21
Telefon komórkowy
+48 517 013 749
Faks
+48 52 376 89 29
E-mail
n.przepierska@igwp.org.pl
Dział Marketingu
MAŁGORZATA MASSEL
Specjalista ds. Public Relations
Telefon
+48 52 376 89 32
Telefon komórkowy
+48 517 013 743
Fax
+48 52 376 89 29
E-mail
m.massel@igwp.org.pl
Dział Konferencji i Szkoleń
Iwona Włodarek
Główny Specjalista ds. Konferencji i Szkoleń
Telefon
+48 52 376 89 28
Telefon komórkowy
+48 517 013 732
Faks
+48 52 376 89 20
E-mail
i.wlodarek@igwp.org.pl
Dział Ekonomiczny
Marcin Błędzki
Główny Specjalista ds. Ekonomicznych
Telefon
+48 52 376 89 15
Telefon komórkowy
+48 606 875 689
Faks
+48 52 376 89 29
E-mail
m.bledzki@igwp.org.pl
Dział Ekonomiczny
Marta Wojnowska
Główny Specjalista ds. Analiz Ekonomicznych
Telefon
+48 52 376 89 16
Telefon Komórkowy
+48 608 328 798
Faks
+48 52 376 89 29
E-mail
m.wojnowska@igwp.org.pl
Dział Prawny
Magdalena Borowczyk-Zalewska
Główny Specjalista ds. Prawnych
Telefon
+48 52 376 89 22
Telefon Komórkowy
+48 668 466 032
Faks
+48 52 376 89 29
E-mail
m.zalewska@igwp.org.pl
Dział Prawny
Paweł Sikorski
Adwokat
Telefon
+48 52 376 89 27
Telefon komórkowy
+48 517 013 748
Faks
+48 52 376 89 29
E-mail
p.sikorski@igwp.org.pl
Dział Techniczny
Adam Gołębiewski
Główny Specjalista ds. Technicznych
Telefon
+48 52 376 89 18
Telefon komórkowy
+48 608 581 679
Faks
+48 52 376 89 29
E-mail
a.golebiewski@igwp.org.pl
Dział Księgowości
Anna Lutowska
Główny Specjalista ds. Finansowych
Telefon
+48 52 376 89 24
Telefon Komórkowy
48 517 013 750
Faks
+48 52 376 89 29
E-mail
a.lutowska@igwp.org.pl
Eureau
Klara Ramm
Członek Zarządu EUREAU i Polski Przedstawiciel w Komisji ds. Wody
E-mail
k.ramm@igwp.org.pl