Instytut Ochrony Środowiska-PIB we współpracy z Instytutem Technologii Eksploatacji-PIB organizuje bezpłatną konferencję kończącą 2 letni projekt EcoMentor: „Wdrażanie modelu certyfikacji mentorów w sektorze eko-przemysłu” współfinansowany z programu Erasmus+.

Konferencja pt. "Mentoring w sektorze eko-przemysłu" odbędzie się w dniu 23 października 2018 r. w godzinach 10-16, w Centrum Konferencyjnym KOPERNIKA, ul. Kopernika 30 w Warszawie.

Tematyka konferencji obejmuje zagadnienia mentoringu, które zostaną omówione przez znane autorytety: dr Małgorzatę Sidor-Rządkowską i dr Ewę Jastrzębską, a także kwestie walidacji i certyfikacji kwalifikacji zawodowych, które zostaną omówione przez specjalistów z Instytutu Badań Edukacyjnych (IBE): Dianę Stankiewicz oraz Michała Nowakowskiego.

Podczas Konferencji zostaną również zaprezentowane rezultaty projektu EcoMentor, w tym program szkoleniowy dla mentorów, program certyfikacji oraz platforma szkoleniowa Moodle.
Więcej informacji na stronie projektu. 

W celu potwierdzenia Państwa udziału w konferencji "Mentoring w sektorze eko-przemysłu" wymagana jest rejestracja

 kontakt: 
 Bożena Kornatowską,
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W imieniu IOŚ-PIB oraz Partnerów projektu EcoMentor  serdecznie zapraszam Państwa na naszą konferencję.

Z poważaniem

Paweł Wowkonowicz
Koordynator projektu EcoMentor
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wyszukiwanie

Nasze szkolenia

  • Bezpłatne webinarium: Wybrane zagadnienia techniczne i normalizacyjne nowoczesnych rozwiązań sieci wodociągowych i kanalizacyjnych z tworzyw sztucznych +

    Bezpłatne webinarium: Wybrane zagadnienia techniczne i normalizacyjne nowoczesnych rozwiązań sieci wodociągowych i kanalizacyjnych z tworzyw sztucznych Zapraszamy na bezpłatne webinarium dla branży wodociągowo-kanalizacyjnej, organizowane przez Stowarzyszenie Czytaj więcej
  • Zagadnienia okołotaryfowe, czyli nie tylko kalkulacja niezbędnych przychodów: 1 lipca 2021 +

    Zagadnienia okołotaryfowe, czyli nie tylko kalkulacja niezbędnych przychodów: 1 lipca 2021 Termin webinarium 1 lipca 2021 r., godz. 10.00 - 15.00 Tematyka Czytaj więcej
  • 1