Szanowni Państwo,

Pan Przemysław Daca, Prezes Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie skierował na ręce samorządowców, wójtów, burmistrzowie, prezydentów miast list dotyczący procesu zatwierdzania taryf za wodę i ścieki przez Wody Polskie na kolejny trzyletni okres.

W przedmiotowym piśmie poruszono szereg kwestii, m.in. przedstawiono stanowisko w zakresie braku akceptacji na praktyki, polegające w ocenie organu na ratowaniu budżetów samorządowych dochodami generowanymi opłatami za wodę i ścieki, a także na próbach zrzucania odpowiedzialności za podwyżki na Wody Polskie.

Poniżej zamieszczony został linki do skanu pisma znajdującego się na stronie Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie. Aby poprawnie otworzyć link, po kliknięciu na niego prawym przyciskiem myszy, należy wybrać opcję "otwórz w nowej karcie"

https://www.wody.gov.pl/images/scan_2020-12-31-13-34-20.pdf

adw. Paweł Sikorski
Ekspert Izby

Wyszukiwanie

Nasze szkolenia

  • Bezpłatne webinarium: Systemy automatyki zarządzające pracą urządzeń elektrycznych i napędowych w systemach wod-kan +

    Bezpłatne webinarium: Systemy automatyki zarządzające pracą urządzeń elektrycznych i napędowych w systemach wod-kan Zapraszamy na bezpłatne webinarium dla branży wodociągowo-kanalizacyjnej, organizowane przez EATON Czytaj więcej
  • Klasa metrologiczna wodomierza i jej wpływ na pomiary zużycia wody: 20 maja 2021 +

    Klasa metrologiczna wodomierza i jej wpływ na pomiary zużycia wody: 20 maja 2021 Szanowni PaństwoUczestnikowi webinarium przysługuje 15% zniżki na zakup monografii "Gospodarka Czytaj więcej
  • 1