Szanowni Państwo,

Ministerstwo Infrastruktury skierowało do Izby Gospodarczej „Wodociągi Polskie” w ramach konsultacji publicznych, projekt rozporządzenia Ministra Infrastruktury zmieniającego rozporządzenie ws. określania taryf, wzoru wniosku o zatwierdzenie taryfy oraz warunków rozliczeń za zbiorowe zaopatrzenie w wodę i zbiorowe odprowadzanie ścieków.

Zapraszając do zapoznania się z kolejną wersja rozporządzenia pragniemy podkreślić, iż aktualna wersja uwzględnia uwagi przedłożone przez Izbę Gospodarczą ,,Wodociągi Polskie” w zakresie rezygnacji przez projektodawcę z obowiązku przedłożenia uchwały aglomeracyjnej jako załącznika do wniosku o zatwierdzenie taryfy, jako wymogu formalnego.

Zwracamy się z prośbą o zapoznanie się z ww. projektem oraz przedłożenie ewentualnych uwag i propozycji zmian w terminie do 26 stycznia 2021r. do godz. 14:00 drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Poniżej do pobrania przedmiotowy projekt wraz z uzasadnieniem i oceną skutków regulacji.

Projekt rozporządzenia z uzasadnieniem oraz oceną skutków regulacji do pobrania

Załącznik do rozporządzenia - wzór wniosku

adw. Paweł Sikorski
Ekspert Izby

Wyszukiwanie

Nasze szkolenia

  • Klasa metrologiczna wodomierza i jej wpływ na pomiary zużycia wody: 20 maja 2021 +

    Klasa metrologiczna wodomierza i jej wpływ na pomiary zużycia wody: 20 maja 2021 Szanowni PaństwoUczestnikowi webinarium przysługuje 15% zniżki na zakup monografii "Gospodarka Czytaj więcej
  • Wszystko o legalizacji i ekspertyzie wodomierzy: 10 czerwca 2021 +

    Wszystko o legalizacji i ekspertyzie wodomierzy: 10 czerwca 2021 Szanowni PaństwoUczestnikowi webinarium przysługuje 15% zniżki na zakup monografii "Gospodarka Czytaj więcej
  • 1