Prezes Izby Dorota Jakuta, w imieniu Członków Izby Gospodarczej „Wodociągi Polskie”, Rady Izby i własnym, podziękowała, za wieloletnią współpracę,  Panu Henrykowi Tomaszewskiemu, który po 21 latach pełnienia funkcji Prezesa Zarządu Gdyńskich Wodociągów, podjął decyzję o odejściu na  emeryturę.

Praca biura Izby Gospodarczej „Wodociągi Polskie” polega na codziennym kontakcie z przedstawicielami naszych Członków. Są wśród nich osoby szczególne,  które zawsze służą pomocą, dobrą radą, wsparciem i przede wszystkim motywują do podejmowania jeszcze większych wysiłków na rzecz branży.

 

Informacja o tym, że Henryk Tomaszewski  odchodzi na emeryturę, była dla nas zaskoczeniem. Mamy świadomość, iż lata pracy spędzone w gdyńskich wodociągach, to etap ogromnych zmian w Spółce, które niewątpliwie są zasługą Pana Prezesa i ogromnym osobistym sukcesem. My wyrażamy naszą wdzięczność za wieloletnią, bardzo aktywną i merytoryczną działalność w Radzie Izby.

W życiu każdego z nas przychodzi taki dzień, że trzeba zostawić to co się kocha i po prostu odpocząć. Jesteśmy przekonani, że Pan Prezes Henryk Tomaszewski wybrał najwłaściwszy dla siebie i PEWIK Gdynia moment.

W imieniu Członków IGWP, Rady Izby, Prezes Izby i pracowników Biura Izby, dziękujemy za twórczą i owocną współpracę. To był dla nas zaszczyt.

Emerytura to czas, który możemy poświęcić sobie i bliskim, dlatego życzymy Panu Prezesowi dużo zdrowia potrzebnego do spełniania marzeń i realizacji celów, oraz wielu pięknych chwil  spędzonych z rodziną i przyjaciółmi. Ufamy, że  jesteśmy w tym gronie i, że jeszcze wiele razy spotkamy się, by porozmawiać o tym co ważne dla branży.

Małgorzata Massel

specjalista ds. PR 

Wyszukiwanie

Nasze szkolenia

  • Wprowadzanie ścieków przemysłowych do urządzeń kanalizacyjnych - w poszukiwaniu dobrych praktyk: Łódź, 30.09 - 01.10.2019 r. +

    Wprowadzanie ścieków przemysłowych do urządzeń kanalizacyjnych - w poszukiwaniu dobrych praktyk: Łódź, 30.09 - 01.10.2019 r. Po dużym zainteresowaniu specjalistów z branży warsztatami czerwcowymi nt. dyrektywy Czytaj więcej
  • Pozwolenia wodnoprawne oraz opłaty za usługi wodne i odprowadzanie wód opadowych i roztopowych w praktyce: Gdańsk, 27 września 2019r. +

    Pozwolenia wodnoprawne oraz opłaty za usługi wodne  i odprowadzanie wód opadowych i roztopowych w praktyce: Gdańsk, 27 września 2019r. Tematyka szkolenia:  Nowelizacja ustawy Prawo wodne: · instrumenty ekonomiczne w gospodarowaniu Czytaj więcej
  • 1

Newsletter IGWP

Rozwiń aby zapisać się do newslettera

Zapisz się do newslettera IGWP i bądź na bieżąco z informacjami i naszą ofertą.

Poniżej proszę wybrać listy newslettera oraz wpisać e-mail na który będą wysyłane informacje.