Szanowni Państwo, Drodzy Członkowie i Przyjaciele Izby,

W tym roku bardzo liczyliśmy na spotkanie z Państwem podczas kolejnej, już VIII edycji Kongresu Wodociągowców Polskich. Byliśmy przekonani, że podczas organizowanej w cyklu trzyletnim wielkiej uroczystości, jaką niewątpliwie jest Kongres, spotkamy się wszyscy, by omówić najważniejsze dla naszej branży wydarzenia ostatniego czasu.

Z uwagi na niepewną sytuację wywołaną COVID-19, Izba Gospodarcza „Wodociągi Polskie” podjęła niezwykle trudną, ale jedyną możliwą w obliczu trwającej pandemii decyzję o przeniesieniu naszych wydarzeń konferencyjnych w świat Internetu i spotykaniu się z Państwem online.

Niestety, uroczysty charakter Kongresu, jego wyjątkowa oprawa i rozmach organizacyjny nie pozwalają na jego przygotowanie online bez straty dla tego wydarzenia. Dlatego też z przykrością informujemy, że w bieżącym roku Kongres nie odbędzie się.

Z poważaniem,

Dorota Jakuta

Prezes IGWP

Wyszukiwanie

Nasze szkolenia

  • Bezpłatne webinarium: Systemy automatyki zarządzające pracą urządzeń elektrycznych i napędowych w systemach wod-kan +

    Bezpłatne webinarium: Systemy automatyki zarządzające pracą urządzeń elektrycznych i napędowych w systemach wod-kan Zapraszamy na bezpłatne webinarium dla branży wodociągowo-kanalizacyjnej, organizowane przez EATON Czytaj więcej
  • Klasa metrologiczna wodomierza i jej wpływ na pomiary zużycia wody: 20 maja 2021 +

    Klasa metrologiczna wodomierza i jej wpływ na pomiary zużycia wody: 20 maja 2021 Szanowni PaństwoUczestnikowi webinarium przysługuje 15% zniżki na zakup monografii "Gospodarka Czytaj więcej
  • 1