W dniach 10,11.X.2015 r. już po raz XXV w Częstochowie na Jasnej Górze na swoim pielgrzymim szlaku spotkali się pracownicy Wodociągów, Kanalizacji, Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska. Na to szczególne spotkanie, mające przede wszystkim wymiar religijny, ale również integracyjny przybyło ponad trzy tysiące osób. Pielgrzymów witał i przewodniczył koncelebrze mszy św. Prymas Polski abp. Wojciech Polak.

Z okazji Jubileuszu osoby, które uczestniczyły w Pielgrzymce po raz 25, a także wszystkich zaangażowanych w to dzieło, Duszpasterstwo Zawodowe Pracowników Wodociągów, Kanalizacji, Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska uhonorowało statuetką patrona św. Franciszka z Asyżu. Uhonorowano również Izbę Gospodarczą „Wodociągi Polskie”, statuetkę odebrała Dorota Jakuta Prezes Izby.

Przedsiębiorstwu Wodociągów i Kanalizacji  sp. z o.o. w Inowrocławiu organizatorowi Jubileuszowej Pielgrzymki gratulujemy organizacji, a pomyślnego przebiegu prac przygotowujących do kolejnego spotkania życzymy  Przedsiębiorstwu Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o w Żorach.

20151011_103935-1.jpg20151012_093246-1.jpg