Michał Wiktor Żmijewski, absolwent dwóch kierunków na Wydziale Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego.

Programista, architekt systemów, konsultant i analityk procesów biznesowych. Jako kierownik projektu i szef zespołu w firmie Piątka Sp. J., odpowiadał za powstanie, wdrożenie i eksploatację w Polskim Górnictwie Naftowym i Gazownictwie oraz Polskiej Spółce Gazowniczej systemu FENIX - rozwiązania zapewniającego kompleksową obsługę Klienta od etapu przyłączenia do sieci dystrybucyjnej, aż do etapu rozliczania punktów poboru i windykacji należności wraz z rozbudowanym zarządzaniem majątkiem sieciowym.

Firma Piątka Sp. J. (www.piatka.pl) od wielu lat oferuje produkty informatyczne dla gazownictwa oraz branży wod-kan. Oprócz dużych systemów rozliczeniowych i do zarządzania majątkiem sieci oferuje także aplikacje mobilne ułatwiające pracę monterom i inkasentom oraz wspierające kontakt z klientem (Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta).

Piątka dostarcza rozwiązania zarówno jako systemy instalowane w przedsiębiorstwach (On Premise) lub jako usługi udostępniane przez Internet (Software as a Service).

Prelegenci

Prelegenci
Lista prelegentów

Program Konferencji

Program Konferencji
Program konferencji

Materiały do pobrania

Materiały do pobrania
Pobierz materiały
Organizatorzy:

Mecenas wieczoru:

Partnerzy:

Partnerzy merytoryczni:

Partoni medialni: