Szanowni Państwo,

Izba Gospodarcza "Wodociagi Polskie" rozpoczęła coroczne badanie ankietowe wśród przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych dotyczące cen i stawek opłat za wodę i ścieki. W związku z tym zwracamy się z prośbą o czynny udział w procesie ankietyzowania.

Dane do ankiety pn. " Informacja o cenach i stawkach opłat brutto ( razem z VAT ) za wodę i ścieki według stanu na dzień 01 lipca 2015" będą zbierane do 10 lipca 2015 roku.

Zaznaczamy również, że przedsiębiorstwa, które będą brały czynny udział w procesie ankietowania otrzymają bezpłatnie opracowanie oraz zestawienie danych sporządzone na podstawie zgromadzonych danych.

Kwestionariusze ankietowe sporządzone zostały w formie edytowalnego dokumentu w formacie .pdf. Zabieg ten ma na celu ułatwienie wypełniania kwestionariusza oraz ujednolicenie otrzymywanych od Państwa danych. Do prawidłowego wypełnienia kwestionariusza ankietowego wymagany jest darmowy program Adobe Reader do pobrania na stronie https://get.adobe.com/reader/

Uwaga!
Zmiana sposobu przesyłania kwestionariusza ankietowego

Ankietę należy wypełnić wpisując wartości w pola formularza. Po uzupełnieniu ankiety proszę zapisać zmiany w pliku PDF i następnie wysłać plik na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W przypadku pytań proszę o kontakt:

Mateusz Bogdanowicz
tel.: 48 52 376 89 23,
kom.: 48 517 013 736
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

PLIK ANKIETY DO POBRANIA: Ankieta_Cenowa_IGWP_2015.zip