Szanowni Państwo.

Izba Gospodarcza Wodociągi Polskie uczestniczy w projekcie NOAH “Ochrona Morza Bałtyckiego przed zanieczyszczeniami podczas powodzi na obszarach miejskich", finansowanym z Programu Regionu Morza Bałtyckiego Interreg. W ramach NOAH 18 partnerów pod przewodnictwem Politechniki Tallińskiej, pracuje na rzecz czystszego Morza Bałtyckiego. Projekt trwa od 01. 01. 2019 do 30. 06. 2021, jego wyniki pomogą miastom zapobiec powodzi i zmniejszyć napływ nieoczyszczonych wód opadowych do Morza Bałtyckiego. Celem NOAH jest stworzenie koncepcji holistycznego planowania i wdrożenie inteligentnych systemów modelowania spływu wód opadowych w miastach. Istota takiego planowania polega na połączeniu zarządzania wodą burzową z planowaniem przestrzennym. Na ich podstawie opracowuje się rozwiązania takie, aby istniejące obiekty były odporne na skutki zmian klimatu, szczególnie gwałtowne opady.

Pod poniższym dresem (proszę kliknąć na link) znajduje się kwestionariusz:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdrYl-B82K2B4EMh8GqC4iaxeTZDVqzdBxMEG7xxsaQzetwLA/viewform

Jeżeli wolą Państwo wypełnić go i odesłać w formie pliku, lub wolą Państwo wersję polską, to poniżej znajduje się tabela do wypełnienia. Uprzejmie prosimy o jej wypełnienie i odesłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.nie później niż 20 maja br.

Został on przygotowany w celu uzyskania podstawowych informacji na temat planowania urbanistycznego i podejścia do zarządzania wodą deszczową w miastach w zlewni Morza Bałtyckiego. Głównym celem otrzymanej informacji jest analiza potrzeb oraz rozpowszechnienie wyników projektu we wszystkich miastach w regionie Morza Bałtyckiego. Chcemy ułatwić gminom i przedsiębiorstwom wod-kan zarządzanie deszczówką.

Tabelka w jęzuku polskim

Wyszukiwanie

Nasze szkolenia

  • Bezpłatne webinarium: Systemy automatyki zarządzające pracą urządzeń elektrycznych i napędowych w systemach wod-kan +

    Bezpłatne webinarium: Systemy automatyki zarządzające pracą urządzeń elektrycznych i napędowych w systemach wod-kan Zapraszamy na bezpłatne webinarium dla branży wodociągowo-kanalizacyjnej, organizowane przez EATON Czytaj więcej
  • Klasa metrologiczna wodomierza i jej wpływ na pomiary zużycia wody: 20 maja 2021 +

    Klasa metrologiczna wodomierza i jej wpływ na pomiary zużycia wody: 20 maja 2021 Szanowni PaństwoUczestnikowi webinarium przysługuje 15% zniżki na zakup monografii "Gospodarka Czytaj więcej
  • 1