Tematyka szkolenia: 

Celem szkolenia jest przedstawienie zmian w podatkach VAT i CIT wchodzących w życie na przełomie lat 2019 / 2020 oraz w trakcie roku 2020 istotnych dla branży wodociągowo-kanalizacyjnej oraz istotnych aktualnych interpretacji organów podatkowych i sądów. W trakcie zajęć omawiane będą zagadnienia dotyczące różnych podatków mających znaczenie dla branży (CIT, PIT, VAT, podatek od nieruchomości).

Szkolenie adresowane jest do osób odpowiedzialnych za rozliczenia podatkowe w branży wod-kan, w tym w szczególności do pracowników działów finansowo-księgowych.

Program został opracowany w oparciu bogate doświadczenie wykładowcy, który od lat prowadzi szkolenia podatkowe dla branży. Metodyka obejmuje przedstawianie praktycznych przykładów, dyskusję z uczestnikami oraz udzielanie odpowiedzi na zgłaszane przez nich pytania.

Prowadzenie:

Piotr Passowicz - doradca podatkowy, prawnik z wieloletnim doświadczeniem nabytym w renomowanych firmach zajmujących się doradztwem podatkowym i prawnym, m.in. w Spółce Doradztwa Podatkowego „Ernst & Young” Sp. z o.o. Zajmuje się kompleksowym doradztwem podatkowym dla klientów korporacyjnych z Polski i zagranicy. Reprezentuje klientów w postępowaniach przed organami podatkowymi i sądami administracyjnymi. Doświadczony wykładowca, współpracownik znanych firm szkoleniowych. Prowadził wiele szkoleń na temat prawa podatkowego w Polsce i zagranicą (Niemcy, Czechy). Autor publikacji w prasie fachowej. Członek Prezydium Rady Podatkowej PKPP „Lewiatan”, w której od 2009 r. pełni funkcję Wiceprzewodniczącego Zespołu ds. Monitorowania Orzecznictwa. Ekspert podatkowy Wielkopolskiego Związku Pracodawców Prywatnych. Uczestniczy w pracach komisji Sejmu i Senatu RP dotyczących prawa podatkowego.

Miejsce organizacji:

 • 11 marca – Kraków, hotel Polonia, ul. Basztowa 25 (termin zgłoszeń 04.03.2020r.)
 • 12 marca – Bydgoszcz, hotel Holiday Inn, ul. Grodzka 36 (termin zgłoszeń do 05.03.2020r.)
 • 17 marca – Warszawa, Centrum konferencyjno-szkoleniowe Golden Floor Centrum, ul. Sienna 39 (termin zgłoszeń 10.03.2020r.)

Koszt uczestnictwa:

 • Członkowie - 550,00 PLN (+23% VAT)
 • Pozostali uczestnicy - 650,00 PLN (+23% VAT)

Cena obejmuje: materiały szkoleniowe, przerwę kawową, lunch.

Płatność – na podstawie faktury wystawionej w ciągu 7 dni od daty zakończenia kursu.

Miejsce nadsyłania zgłoszeń i kontakt z organizatorem:

Iwona Włodarek, tel. 52 376 89 28, fax 52 376 89 20, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Uwaga!!! Uczestnictwo w szkoleniu możliwe jest po otrzymaniu potwierdzenia, przesłanego przez biuro IGWP na adres email, podany przez Państwa w formularzu zgłoszeniowym.

Formularz zgłoszeniowy

Oferta do pobrania

Program

 

Wyszukiwanie

Nasze szkolenia

 • Opłaty za usługi wodne i weryfikacja pozwoleń wodnoprawnych w świetle znowelizowanego Prawa wodnego: Warszawa, 18 marca 2020r. +

  Opłaty za usługi wodne i weryfikacja pozwoleń wodnoprawnych w świetle znowelizowanego Prawa wodnego: Warszawa, 18 marca 2020r. Tematyka szkolenia:  Opłaty za usługi wodne: · opłaty stałe i opłaty Czytaj więcej
 • Gospodarka wodomierzowa - zasady prawidłowego opomiarowania dostawy wody i eksploatacji wodomierzy: Wrocław, 1 kwietnia 2020r. +

  Gospodarka wodomierzowa - zasady prawidłowego opomiarowania dostawy wody i eksploatacji wodomierzy: Wrocław, 1 kwietnia 2020r. Tematyka szkolenia: Szkolenie ma na celu przybliżenie problematyki prawidłowego opomiarowania Czytaj więcej
 • 1

Newsletter IGWP

Rozwiń aby zapisać się do newslettera

Zapisz się do newslettera IGWP i bądź na bieżąco z informacjami i naszą ofertą.

Poniżej proszę wybrać listy newslettera oraz wpisać e-mail na który będą wysyłane informacje.