Tematyka szkolenia:

Szkolenie ma na celu przybliżenie problematyki prawidłowego opomiarowania dostawy wody, zapewniającego minimalizację strat pozornych wody oraz zmierzającego do optymalnej niezawodności. W ramach szkolenia zostaną omówione wymogi formalne niezbędne do prawidłowego rozliczania świadczonych usług. Prowadzący podzieli się też swoim doświadczeniem w zakresie doboru wodomierzy zarówno pod względem średnicy jak również typu układu pomiarowego. Przedstawi także wady i zalety różnych systemów odczytów wodomierzy, zarówno obchodzonych jak i automatycznych. Omówi zasady efektywnego prowadzenia procesu odczytów. Przedstawi także wyniki badań błędów pomiarowych różnych typów wodomierzy w trakcie ich eksploatacji i podzieli się doświadczeniem z rejestracji chwilowych natężeń przepływu różnego typu odbiorców wody.

Prowadzenie:

dr inż. Tomasz Cichoń – Dyrektor sprzedaży w Wodociągach Krakowskich, autor i współautor badań i publikacji na temat opomiarowania systemów zaopatrzenia w wodę oraz redukcji strat wody. Autor rozprawy doktorskiej pt. "Ocena wieloaspektowa niezawodności systemu opomiarowania poboru i strat wody na podstawie doświadczeń eksploatacyjnych."

Termin i miejsce organizacji szkolenia:

1 kwietnia (godz. 10.00 - 16.30) - Wrocław, hotel Campanile Centrum, ul. Ślężna 26 (termin zgłoszeń 25.03.)

Koszt uczestnictwa:

  • Członkowie - 590 PLN (+23% VAT)
  • Pozostali uczestnicy - 690 PLN (+23% VAT)

Cena obejmuje: materiały szkoleniowe, przerwę kawową, lunch.
Płatność na podstawie faktury wystawionej w ciągu 7 dni od daty zakończenia kursu.

Miejsce nadsyłania zgłoszeń i kontakt z organizatorem:

Iwona Włodarek, tel. 52 376 89 28, 517 013 732, fax 52 379 89 20, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Potwierdzeniem uczestnictwa jest wiadomość zawierająca szczegóły szkolenia, przesłana przez organizatora na adres EMAIL DO POTWIERDZEŃ (podany w formularzu zgłoszeniowym), najpóźniej na 5 dni przed rozpoczęciem.

Formularz zgłoszeniowy

Oferta do pobrania

Program

 

 

 

Wyszukiwanie

Nasze szkolenia

Materiały zabezpieczone

Materiały dostępne po wpisaniu hasła

Newsletter IGWP

Rozwiń aby zapisać się do newslettera

Zapisz się do newslettera IGWP i bądź na bieżąco z informacjami i naszą ofertą.

Poniżej proszę wybrać listy newslettera oraz wpisać e-mail na który będą wysyłane informacje.