Zapraszamy na bezpłatne webinarium dla branży wodociągowo-kanalizacyjnej, organizowane przez Infradata Polska Sp. z o.o. oraz Izbę Gospodarczą „Wodociągi Polskie”

Jak nie zostać drugą Florydą – czyli jak spełnić rekomendacje R-Cyber dla MPWiK

Udział w webinarium jest bezpłatny dla zarejestrowanych uczetników.

Link do rejestracji: https://bit.ly/2POWTPj

Adresaci webinarium:

Webinar adresowany jest przede wszystkim do prezesów, dyrektorów technicznych, osób odpowiedzialnych za funkcjonowanie MPWiK.

Termin webinarium

20 kwietnia 2021 r., godz. 10.00

Czas trwania ok. 1,5 godziny

Czy jesteśmy dobrze przygotowani na cyberatak? Jak cyberatak może wpłynąć na funkcjonowanie takiego przedsiębiorstwa jak MPWiK. Zagrożenia i odpowiedzialność.

Czy zdarzyło Ci się, że:

 • słyszałeś o cyberataku w przedsiębiorstwie świadczącym usługi zbliżone do twoich?
 • brakowało Ci wiedzy o zagrożeniach i konsekwencjach oraz odpowiedzialności związanych z cyberatakiem?
 • znasz procesy i schematy postepowania w przypadku cyberataku?
 • musiałeś ad’hoc reagować na awarie mając niewiele wskazówek a tym samym działać „po ciemku”?

Podczas webinarium prowadzący opowiedzą o przypadku z Florydy, gdzie doszło do cyberataku podczas którego, hakerzy włamali się do systemu komputerowego zakładu uzdatniania wody w miejscowości Oldsmar na Florydzie i próbowali dodać do wody niebezpieczną ilość wodorotlenku sodu. Zagrożenie dotyczyło 15 tys. osób. Przedstawią też rozwiązania zabezpieczające, ich wady i zalety. Podzielą się sugestiami i doświadczeniami, które pozwolą zabezpieczyć przedsiębiorstwo. Wskażą także rozwiązania z których korzystają już czołowe jednostki.

Prowadzący:

Spotkanie poprowadzi Aleksander Łapiński – Solution Architect Infradata, który od ponad 20 lat zajmuje się zagadnieniami z obszaru Bezpieczeństwa Cyfrowego oraz Przemysław Zawadzki – Solutions Architect Infradata, który wspierać będzie Aleksa swoim wieloletnim doświadczeniem i obszerną wiedzą.

Kontakt z organizatorem:

Jakub Kucharski tel. 52 376 89 25, 517 013 728
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zgłoszenia online:

https://igwp.clickmeeting.com/jak-nie-zostac-druga-floryda-czyli-jak-spelnic-rekomendacje-r-cyber-dla-mpwik/register

do 20.04.2021, godz. 09.30

Wymagania sprzętowe:

W celu prawidłowego i pełnego korzystania ze szkolenia należy posiadać komputer lub urządzenie mobilne ze standardowym oprogramowaniem oraz dostępem do internetu.

Wyszukiwanie

Nasze szkolenia

 • Podatki w branży wod-kan. Bieżące i planowane zmiany przepisów, aktualne zagadnienia: 7 października 2021 +

  Podatki w branży wod-kan. Bieżące i planowane zmiany przepisów, aktualne zagadnienia: 7 października 2021 Termin webinarium7 października 2021 r., godz. 10.00 - 14.00 CelOmówienie zmian Czytaj więcej
 • Podatki w branży wod-kan. Bieżące i planowane zmiany przepisów, aktualne zagadnienia: 15 września 2021 +

  Podatki w branży wod-kan. Bieżące i planowane zmiany przepisów, aktualne zagadnienia: 15 września 2021 Termin webinarium15 września 2021 r., godz. 10.00 - 14.00 CelOmówienie zmian Czytaj więcej
 • 1