Zapraszamy na bezpłatne webinarium dla branży wodociągowo-kanalizacyjnej, organizowane przez CAMBI oraz Izbę Gospodarczą „Wodociągi Polskie”

Wpływ hydrolizy termicznej na proces spalania
osadów ściekowych

Udział w webinarium jest bezpłatny dla zarejestrowanych uczetników.

Link do rejestracji: https://bit.ly/2Px80MU

Termin webinarium

11 maja 2021 r., godz. 10.00

Czas trwania ok. 1,5 godziny

Spalanie jest częstym sposobem zagospodarowania osadów ściekowych. Na ekonomikę tego procesu decydujący wpływ ma zawartość wody w spalanym osadzie. Im jest ona większa, tym więcej energii trzeba zużyć do jej odparowania zanim nastąpi spalenie osadu. Zmniejsza to ilość możliwej do zagospodarowania energii uzyskanej w procesie spalania. Hydroliza termiczna ma znaczny wpływ na zwiększenie efektywności procesu wytwarzania energii z osadów ściekowych, zarówno w procesie fermentacji osadów jak i procesie ich spalania. Jeśli chcą państwo dowiedzieć się w jaki sposób hydroliza termiczna zwiększa efektywność energetyczną spalania osadów zapraszamy na nasze webinarium.

Program webinarium

· Hydroliza termiczna osadów ściekowych

· Zawartość wody w przetworzonych osadach ściekowych

· Podstawy procesu spalania osadów

· Bilans cieplny procesu spalania osadów

· Wpływ hydrolizy na proces spalania osadów

· Pytania i odpowiedzi

Prowadzący

Jacek Kościukiewicz Regionalny Dyrektor Sprzedaży na Europę Wschodnią w Cambi Group AS.
Ukończył Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej w 1988 roku. Po ukończeniu studiów przez około 8 lat zajmował się projektowaniem i budową oczyszczalni ścieków przemysłowych. Następnie pracował w dziedzinie uzdatniania wody do picia oraz do procesów technologicznych. Pracował w takich firmach jak Purolite, Ashland czy General Elactric. W General Electric na stanowisku Regionalnego Dyrektora Sprzedaży zajmował się między innymi sprzedażą urządzeń MBR. Obecnie pracuje jako Regionalny Dyrektor Sprzedaży na Europę Wschodnią w Cambi Group AS.

Kontakt z organizatorem

Jakub Kucharski tel. 52 376 89 25, 517 013 728
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zgłoszenia online

https://igwp.clickmeeting.com/bezplatne-webinarium-wplyw-hydrolizy-termicznej-na-proces-spalania-osadow-sciekowych-/register

do 11.05.2021, godz. 09.30

Wymagania sprzętowe

W celu prawidłowego i pełnego korzystania ze szkolenia należy posiadać komputer lub urządzenie mobilne ze standardowym oprogramowaniem oraz dostępem do internetu.

Wyszukiwanie

Nasze szkolenia

  • Zmiany w ustawie Prawo wodne dotyczące wydawania pozwoleń wodno-prawnym: 6 października 2021 +

    Zmiany w ustawie Prawo wodne dotyczące wydawania pozwoleń wodno-prawnym: 6 października 2021 Termin webinarium: 6 października 2021 r., godz. 12.00 - 14.00 Tematyka Czytaj więcej
  • Podatki w branży wod-kan. Bieżące i planowane zmiany przepisów, aktualne zagadnienia: 7 października 2021 +

    Podatki w branży wod-kan. Bieżące i planowane zmiany przepisów, aktualne zagadnienia: 7 października 2021 Termin webinarium7 października 2021 r., godz. 10.00 - 14.00 CelOmówienie zmian Czytaj więcej
  • 1