Oferta – pakiet Social Media – obejmuje stworzenie i prowadzenie kanałów  na najpopularniejszym serwisie społecznościowym – Facebook. Obecnie Państwa firma nie posiada profilu na tym portalu – tymczasem systematycznie rozbudowywane są konta konkurencji, a informacja o Państwa firmie istnieje w socialmediach bez Państwa obecności.
 

Ogromne narzędzie komunikacyjne - potężna siła marketingowa.

Pozyskanie 1000 osób obserwujących profil – tzw. fanów – daje dostęp do grona 150 tysięcy klientów. Jak to działa? Każda z tysiąca osób posiada 150 własnych znajomych – informacje wyświetlane na Państwa profilu widzą nie tylko fani, ale i ich znajomi.

Daje to możliwość promowania marki oraz komunikacji z Państwa klientami.

Reklama w jednym wydaniu gazety dociera do około 20 tysięcy osób. Odpowiednio prowadząc konto na Facebooku można dotrzeć do nieporównywalnie większej ilości osób (150 tys. użytkowników już w pierwszych 4 miesiącach realizacji usługi), wydając zdecydowanie mniej pieniędzy.

Co równie ważne: Państwa profil prowadzić będzie zespół składający się z osób z doświadczeniem zarówno na rynku wodociągowym, jak i specjalistów od kreowania wizerunku.

Zdaniem Internet Standard – największej w Polsce agencji zajmującej się badaniem Internetu – profile społecznościowe to najtańszy i najbardziej efektywny sposób kontaktu z odbiorcami usług.

Koszt usługi zawierającej prowadzenie konta i pozyskiwanie tzw. fanów wynosi - od 1000 zł netto / msc

UWAGA

Cena zależna jest od ilości zawartych w zleceniu usług oraz czasu świadczenia usługi. Usługa świadczona
jest po podpisaniu umowy.

Oferta przygotowana jest przy współpracy z firmą Enjoy Media liderem branży, obsługującym największe podmioty gospodarcze w Polsce.

Wyszukiwanie

Nasze szkolenia

  • Przygotowanie wniosku o zatwierdzenie taryf za wodę i ścieki – najnowsze doświadczenia przedsiębiorstw wod-kan: 3 listopada +

    Przygotowanie wniosku o zatwierdzenie taryf za wodę i ścieki – najnowsze doświadczenia przedsiębiorstw wod-kan: 3 listopada Termin webinarium 3 listopada 2021 r., godz. 10.00 - 15.00 Tematyka Czytaj więcej
  • Odroczenie terminu legalizacji wodomierzy oraz inne zasady gospodarki wodomierzowej: 28 października 2021 +

    Odroczenie terminu legalizacji wodomierzy oraz inne zasady gospodarki wodomierzowej: 28 października 2021 Szanowni PaństwoUczestnikowi webinarium (w ciągu miesiąca od zakończenia szkolenia) przysługuje Czytaj więcej
  • 1