Zachęcamy wszystkich Członków IGWP do podzielenia się doświadczeniami, praktyką i posiadanymi informacjami, które zostaną opublikowane na naszej stronie www.

W przypadku pytań, wniosków, wątpliwości wymagających interpretacji uprzejmie prosimy o przesłanie korespondencji drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


W codziennym życiu wodociągów zdarzają się awarie zestawów wodociągowych, awarie i likwidacje przyłączy, konieczna jest budowa nowych przyłączy i instalacja wodomierzy w nowych nieruchomościach itp. Konieczna jest interwencja techniczna pracowników wodociągów w nieruchomości odbiorcy usług – niezbędne jest przy tym dochowanie maksymalnej staranności w celu sprawdzenia, czy w danej nieruchomości nie przebywają osoby chore lub przebywające na kwarantannie lub w innej formie izolacji związanej z podejrzeniem obecności osób chorych lub przebywających na kwarantannie w nieruchomości.

 

Wyszukiwanie