KONFERENCJE IGWP. Bądź z nami -profesjonalistami branży wod-kan!

KONFERENCJE IGWP. Bądź z nami -profesjonalistami branży wod-kan!

Zapraszamy na tegoroczne konferencje organizowane przez IGWP. Zobacz co warto zanotować w kalendarzu. Wszystkie wydarzenia, będą na bieżąco uzupełniane o szczegółowe informacje organizacyjne i merytoryczne.

Konferencja stacjonarna #musthave branży wod-kan w terenie

Miejsce: Słupsk Data: 18-19 września 2024

Zapraszamy do udziału w konferencji #musthave branży wod-kan: Wodociągowcy Wodociągowcom, która kolejny raz odbędzie się stacjonarnie, na “żywym organizmie” oczyszczalni ścieków, gdzie będziemy dyskutować o innowacyjnych technologiach. Podczas terenowych warsztatów eksploatatorskich Wodociągowcy będą mieli szansę przyjrzeć się pracy konkretnych urządzeń i zobaczyć technologie wykorzystane w słupskiej oczyszczalni.

Konferencja „Woda. Ścieki. Osady.”

Miejsce: ZakopaneData: 24-25 października 2024

Konferencja WŚO to jedno ze sztandarowych wydarzeń w bogatej palecie szkoleń, webinariów i konferencji, jakie oferuje IGWP. Branża wodociągowo-kanalizacyjna doskonale się orientuje, że spośród wszystkich wydarzeń proponowanych przez Izbę, to właśnie „Woda. Ścieki. Osady.” ma wymiar wysoce specjalistyczny i dedykowany jest osobom, które w przedsiębiorstwach wod-kan odpowiadają za pion techniczny, wybór innowacyjnych technologii oraz nowoczesnych urządzeń.

Konferencja: Benchmarking przedsiębiorstw wod-kan (online)

Konferencja: onlineData: 26 listopada 2024

Izba Gospodarcza „Wodociągi Polskie” od 15 lat prowadzi krajowy projekt, jakim jest benchmarking przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych, którego głównym celem jest skuteczne wspieranie przedsiębiorców z branży w analizie zarządczej. Obok raportu, co roku Izba organizuje konferencję pn.: Praktyczne wykorzystanie benchmarkingu w przedsiębiorstwach wod-kan, która pozwala uczestnikom wymienić branżowe doświadczenia, poszerzyć wiedzę w zakresie benchmarkingu i jego praktycznego zastosowania, przyjrzeć się dokładniejszym analizom wskaźników, a także wyznaczyć nowe cele na przyszłość.

Konferencja: Katalog Praktyk przedsiębiorstw WOD-KAN

Miejsce: WarszawaData: 4-5 grudnia 2024

Rok branżowych wydarzeń organizowanych przez Izbę kończymy dialogiem. Na scenie wydarzenia znakomici Prelegenci będą dyskutować, analizować, podsumowywać miniony rok, a także wskazywać najważniejsze wyzwania i dalsze kierunki rozwoju dla naszego sektora gospodarki. Konferencja kierowana jest do wszystkich przedsiębiorstw wod-kan: małych, średnich i największych – bowiem jej tematyka dotyczy całej branży. Konferencji patronują stowarzyszenia branżowe z całej Polski.


Zapraszamy do kontaktu:

Sekretariat IGWP:
tel.: +48 52 376 89 10
email.: sekretariat@igwp.org.pl


Jacek Kwaśniewski+48 692 061 706e-mail:j.kwasniewski@igwp.org.pl
Iwona Włodarek+48 517 013 732e-mail:i.wlodarek@igwp.org.pl
Natalia Przepierska+48 517 013 749e-mail:n.przepierska@igwp.org.pl
Jakub Kucharski+48 517 013 728e-mail:j.kucharski@igwp.org.pl
Solidarni z Ukrainą CZYTAJ WIĘCEJ