Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Konferencja online #must have branży wod-kan: Wodociągowcy Wodociągowcom: BEZPIECZEŃSTWO ZARZĄDZANIA SIECIĄ WODNĄ, 28 września 2021

28 września 2021

Szanowni Państwo

Serdecznie zapraszam przedstawicieli wszystkich przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych do bezpłatnego udziału w trzech konferencjach technicznych, które dla Państwa przygotowaliśmy i podczas których chcemy się z Państwem spotkać.

Jak doskonale Państwo pamiętacie, w dniach 28-30 września planowaliśmy organizację stacjonarnych Targów WOD-KAN w Bydgoszczy, jednak z uwagi na niepewną sytuację pandemiczną, również w tym roku musieliśmy z organizacji święta naszej branży, jak powszechnie bywają nazywane Targi WOD-KAN, zrezygnować. Przez cały rok oferujemy Państwu dostęp do wirtualnej platformy targowej, którą nazwaliśmy Targi 2.0, a do odwiedzenia której gorąco namawiam.

W dniach 28-30.09 chcielibyśmy jednak zaproponować Państwu udział w trzech konferencjach organizowanych w trybie online pn. #must have branży wod-kan: Wodociągowcy Wodociągowcom, których formuła jest już Państwu doskonale znana, a sądząc po dotychczasowym Państwa zainteresowaniu konferencjami pod tym szyldem – również doceniona i lubiana.

Chcąc dać branży wodociągowo-kanalizacyjnej namiastkę tych prawdziwych Targów – wymianę myśli i doświadczeń wśród najlepszych fachowców w naszej branży, przyjrzenie się konkretnym urządzeniom, technologiom, rozwiązaniom technicznym, realizacjom inwestycji – przygotowaliśmy trzy konferencje, a każdą z nich poświęcimy innemu tematowi.

Będziemy poruszać tematykę związaną z zarządzaniem siecią wodną, zajrzymy do sieci kanalizacyjnej, pod lupę weźmiemy gospodarkę osadową. Spotkamy się z reprezentantami małych, średnich i największych przedsiębiorstw wod-kan, a także z topowymi producentami maszyn i urządzeń oraz rozwiązań technologicznych dla wodociągów i kanalizacji.

W swoich kalendarzach zapiszcie Państwo następujące daty:

28 września 2021 r.: „Bezpieczeństwo zarządzania siecią wodną”

29 września 2021 r.: „Co w kanalizacji piszczy?”

30 września 2021 r.: „Rady na osady”

Te trzy dni, to trzy konferencje branżowe o charakterze technicznym, zorganizowane na najwyższym poziomie merytorycznym, w oparciu o wiedzę i doświadczenie najlepszych w naszej branży.

Polecam je Państwa uwadze i zapraszam do bezpłatnej rejestracji i uczestnictwa. Do zobaczenia!

Krzysztof Dąbrowski
Prezes IGWP

 

Zapisy: FORMULARZ REJESTRACYJNY

 

Agenda

10:00-10:10
Rozpoczęcie konferencji
Opiekun merytoryczny konferencji: Wojciech Stanek, wiceprezes Zarządu MPWiK S.A. we Wrocławiu
Prowadzenie: Anna Lembicz, redaktor naczelna kwartalnika “Wodociągi Polskie”

10:10-10:30
Gdzie szukać bezpiecznych rozwiązań dla budowy przyłączy wodociągowych?
Łukasz Panek, dyrektor, Zakład Usług Komunalnych w Kaźmierzu

10:30-10:45
Bezpieczeństwo inwestycyjne w budowaniu i odtwarzaniu przyłączy wodociągowych
Krzysztof Waligórski, product manager, AVK Armadan Sp z o.o.

10:45-11:05
Metodyka i efekty związane z wprowadzeniem dynamicznego sterowania ciśnieniem w sieci wodociągowej na terenie miasta Wałbrzycha
Piotr Jagielski, zastępca kierownika – Wydział Wodociągów, Wałbrzyskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.

11:05-11:20
Monitoring sieci wodociągowej i kanalizacyjnej, dynamiczne sterowanie ciśnieniem, monitoring jakości wody – 30 lat praktyki
Adam Włodarczyk, dyrektor regionalny, Złote Runo

11:20-11:40
Przerwa

11:40-12:00
Platforma IoT do monitoringu danych i pracy sieci, jako kluczowa technologia zwiększająca bezpieczeństwo i obniżająca koszty zarządzania
Izabela Małota, dyrektor ds. technicznych, MPWiK w Piekarach Śląskich

12:00-12:15
Nowe możliwości w zakresie bezpieczeństwa i redukcji strat – analiza inteligentnych rozwiązań Smart City IoT AIUT
Andrzej Madej, zastępca Dyrektora Branży Smart City IoT, AIUT

12:15-13:00
Debata
Podsumowanie konferencji

 


Partnerzy konferencji

aiut logo  ZłoteRuno

 

Patronat medialny

 LOGO kwartalnik

 Zgłoszenia online
FORMULARZ REJESTRACYJNY
do 28.09.2021, godz. 09.30

Kontakt z organizatorem
Iwona Włodarek tel. 52 376 89 28, 517 013 732
email: i.wlodarek@igwp.org.pl

Wymagania sprzętowe
W celu prawidłowego i pełnego korzystania ze szkolenia należy posiadać komputer lub urządzenie mobilne ze standardowym oprogramowaniem, głośnikami oraz dostępem do internetu.

Wydarzenie mineło

Solidarni z Ukrainą CZYTAJ WIĘCEJ