Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Konferencja online #must have branży wod-kan: „Kontrola bezpieczeństwa sieci kanalizacyjnej”

20 lutego 2024

Szanowni Państwo,

W nowym roku nie zapominamy o sprawdzonych pomysłach na dostarczenie przedsiębiorstwom wodociągowo-kanalizacyjnym potężnej dawki wiedzy technicznej na najwyższym poziomie tak merytorycznym, jak i praktycznym. Wracamy do Państwa z cyklem konferencji, które odbywają się pod szyldem #must have branży wod.-kan.: Wodociągowcy Wodociągowcom.

W tym roku proponujemy Państwu cztery wydarzenia z tej serii – dwa odbędą się w formule online, jedno  hybrydowo (konferencja podczas XXX edycji Targów WOD-KAN w Bydgoszczy), a jedno stacjonarnie – w dniach 18-20 września spotkamy się „na żywym organizmie” oczyszczalni ścieków w Słupsku.

W formule online spotkamy się już 20 lutego i spotkanie to dotyczyć będzie „Kontroli bezpieczeństwa sieci kanalizacyjnej”, podczas gdy spotkanie 14 listopada dotknie „Kontroli bezpieczeństwa sieci wodnej”.

Pochylimy się nad rozmaitymi aspektami bezpieczeństwa naszych sieci – wszystko po to, by dostarczyć Państwu gotowych rozwiązań, które zostały wdrożone i sprawdziły się u  innych przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych.

Wierzę, że z Państwa uznaniem spotka się tak tematyka, przygotowana agenda, jak i znakomici prelegenci.

 

Zapraszam do bezpłatnego udziału wszystkich zainteresowanych!

Paweł Sikorski,

Prezes IGWP

 

Zapisy: FORMULARZ REJESTRACYJNY

Agenda:

10:00 – 10:10 Otwarcie konferencji – prezes IGWP, mec. Paweł Sikorski oraz opiekun merytoryczny wydarzenia – Grzegorz Górka, kierownik Działu Sprzedaży, Sądeckie Wodociągi Sp. z o.o.

10:10 – 10:30 Praktyczne wykorzystanie systemu SCADvanceXP do inwentaryzacji aktywów oraz oceny ryzyka w sieci OT, Artur Witek, Dyrektor, Wodociągi i Kanalizacja HYDROKOM Sp. z o.o.

10:30 – 10:45 Sztuczna inteligencja na straży cyberbezpieczeństwa infrastruktury wod.-kan. w kontekście NIS2, Łukasz Olesiejuk, Kierownik ds. wdrożeń, ICsec S.A.

10:45 – 11:05 Monitoring sieci kanalizacyjnej na przykładzie Katowickich Wodociągów S.A., Stanisław Krusz, prezes Zarządu, Mariusz Pluta, Kierownik Działu Pomiarów i Kontroli Sieci

11:05 – 11:20 Korzyści z zastosowania radarów bezkontaktowych w gospodarce wodno-ściekowej, Bartosz Fras, Product Manager Level, Endress+Hauser Polska

11:20 – 11:40 Przerwa

11:40 – 12:00 Klucz do bezpieczeństwa sieci kanalizacyjnej na przykładzie Wodociągów Białostockich, Beata Wiśniewska, prezes Zarządu Wodociągów Białostockich Sp. z o.o., Mariusz Taranowski, Kierownik Wydziału Sieci

12:00 – 12:15 Poprawa bezpieczeństwa sieci kanalizacyjnej dzięki zastosowaniu bezwykopowej technologii rękawów utwardzanych na miejscu, Mirosław Kufel, prezes Zarządu Terkan Sp. z o.o., Krzysztof Twardowski, członek Zarządu Terkan. Sp. z o.o.

12:15 – 13:00 Debata wieńcząca konferencję

13:00 – 13:15 Podsumowanie opiekuna merytorycznego

Prowadzenie:

Anna Lembicz, redaktorka naczelna kwartalnika „Wodociągi Polskie”

 

Partnerzy konferencji

 

 

 

   Patronat medialny

 LOGO kwartalnik

 Zgłoszenia online
FORMULARZ REJESTRACYJNY

Koordynator konferencji
Anna Lembicz, tel. 517 013 730
email: a.lembicz@igwp.org.pl

Wymagania sprzętowe
W celu prawidłowego i pełnego korzystania ze szkolenia należy posiadać komputer lub urządzenie mobilne ze standardowym oprogramowaniem, głośnikami oraz dostępem do internetu.

 

 

Wydarzenie mineło

Solidarni z Ukrainą CZYTAJ WIĘCEJ