Solidarni z Ukrainą CZYTAJ WIĘCEJ
Ładowanie Wydarzenia
 • To wydarzenie minęło.

Miękkie zarządzanie – motywacja, zaangażowanie, coaching

30 listopada 2023

Na efektywności, produktywności i zaangażowaniu zależy każdej firmie. A dzięki ludzkiemu podejściu do zarządzania pracownikami budujemy nie tylko odpowiednie miejsce pracy, ale i wzmacniamy wizerunek swojego przedsiębiorstwa. W takiej firmie i z takimi szefami pracować chce każdy. Nowe realia nakazują nam skutecznie poruszać się na zmianę w wielu obszarach związanych z zarządzaniem. Skuteczny menadżer i szef musi odnaleźć się w zależności od sytuacji, od tego z kim ma do czynienia, oraz jakie zadania są do zrealizowania. Dlatego na szkoleniu chcemy przekazać wybrane i skuteczne: wiedzę, doświadczenia i narzędzia, które usprawnią pracę kierowniczą w Państwa firmie.

Szkolenie stworzone jest w oparciu o największe wyzwania jakie stoją przed kadrą zarządzającą pracownikami: Jak sprawnie zarządzać? Jak spowodować zaangażowanie pracowników? Jak usystematyzować działania miękkie i twarde? Jak zarządzać na odległość? Jak zwiększyć efektywność pracy swojej i podwładnych? Jakich technik używać? Czy wreszcie… Jak samemu czuć się pewniej jako osoba zarządzająca?

Program szkolenia:

1. Przywództwo jako miękka forma zarządzania

 • Menadżer vs Lider
 • Postawy przywódcze
 • Działania na które stać każdego
 • Korzyści i ryzyka
 • Inspirowanie do działania

2. Motywacja pozafinansowa

 • Koszyk motywatorów
 • Co jest ważne dla pracownika
 • Demotywatory
 • Workplace Excellence

3. Zaangażowanie

 • Dlaczego się angażujemy
 • Jak mierzyć i oceniać zaangażowanie
 • Co ma wpływ na zaangażowanie
 • Przekazywanie odpowiedzialności

4. Coaching problemów

 • Czym nie jest coaching
 • Umiejętne prowadzenie rozmowy
 • Rozwiązanie po stronie pracownika
 • Jak korzystać z dobrodziejstw tego narzędzia

Unikalna wiedza zdobyta podczas szkolenia.

W każdej firmie drzemie potencjał i dzięki temu szkoleniu można go wykorzystać:
1. Radzenie sobie z zachowaniami pracowników.
2. Narzędzia pozwalająca na skuteczne zarządzanie w zależności od sytuacji
3. Sposoby na zwiększenie zaangażowania pracowników
4. Możliwość ustalenia zasad, które efektywnie wpłyną na pracę zdalną
5. Usystematyzowanie działań związanych z zarządzaniem firmą

Kto powinien uczestniczyć?
Szkolenie w naturalny sposób skierowane jest do menedżerów, kierowników i wszystkich osób zaangażowanych w proces zarządzania pracownikami.

Termin

30 listopada 2023 r., godz. 9.00 – 15.00

Prowadzący

Mikołaj Matuszewski

Trener, coach i konsultant biznesowy. Ma na swoim koncie wiele setek przeprowadzonych szkoleń w kraju i za jego granicami, dzięki którym uczestnicy realnie zmienili swoje postawy, swoje biznesy i rozwinęli kompetencje osobiste. Potrafi “zarazić” wizjami i pomysłami w taki sposób, że wiele firm kontynuuje z nim swój rozwój poprzez programy doradcze i szkolenia wewnętrzne. Swoją karierę rozpoczął jeszcze w latach 90-tych jako handlowiec w branży biotechnologicznej. Doświadczył następnie kolejnych szczebli kariery i rozwoju, kończąc na stanowiskach kierowniczych i zarządczych. Branża szkoleniowa i konsultingowa ponad 15 lat temu zaczęła być dla niego tym, co postanowił robić. Jest autorem autorem wielu szkoleń związanych z zarządzaniem, programów przywództwa i zmian. Chęć ugruntowania doświadczeń zawodowych powoduje uzyskanie certyfikatów takich jak TTT (Train the Trainer), CTI (Coaching Training Institute), TTST (Train the Senior Trainer), Zarządzanie projektami, Zarządzanie zasobami ludzkimi. Wciąż pozostaje wierny praktycznym, a nie teoretycznym powodom sukcesów jakie osiąga oraz jakie osiągają jego klienci. W chwili obecnej, oprócz czynnej pracy trenera praktyka, pomaga wdrażać bardziej złożone i kompleksowe rozwiązania usprawnienia pracy pracowników w firmach. Prywatnie zawsze powtarza, że doświadczenia z hobby jakim jest alpinizm pomagają mu zrozumieć szereg zachowań i motywy jakie kierują pracownikami w trudnych sytuacjach.

Kontakt z organizatorem
Anna Lutowska, tel. 517 013 075
Jacek Kwaśniewski, tel. 692 061 706
email: zgloszenia@igwp.org.pl

Nadsyłanie zgłoszeń online
do 30.11.2023, godz. 8.30

Cena
(obejmuje: udział w szkoleniu online, materiały szkoleniowe oraz kontakt z prowadzącym na żywo)

450 zł netto od osoby – członkowie IGWP
500 zł netto od osoby – pozostali uczestnicy

Osoby, które zarejestrują się na wszystkie szkolenia z naszego cyklu, otrzymają rabat w wysokości 20%. Uczestnicy zapisani na 4 do 7 webinarów dostaną 10% zniżki.

Płatność – na podstawie faktury wystawionej w ciągu 7 dni od daty zakończenia wydarzenia.

Wymagania sprzętowe
W celu prawidłowego i pełnego korzystania ze szkolenia należy posiadać komputer lub urządzenie mobilne z głośnikami oraz dostępem do internetu.

Wydarzenie mineło