Ładowanie Wydarzenia

VIII Konferencja WODA.ŚCIEKI.OSADY.

8 grudnia 2021 - 9 grudnia 2021

Szanowni Państwo,

W imieniu Izby Gospodarczej „Wodociągi Polskie” serdecznie zapraszam Państwa do udziału w kolejnej edycji Konferencji „Woda. Ścieki. Osady.”, która odbędzie się w dniach 8-9 grudnia 2021 r. w trybie on-line.

Grudniowa konferencja  to jedno ze sztandarowych wydarzeń w bogatej palecie szkoleń, webinarów i konferencji, jakie oferuje IGWP. Branża wodociągowo-kanalizacyjna doskonale orientuje się, że spośród wszystkich wydarzeń konferencyjnych proponowanych przez IGWP, to właśnie „Woda. Ścieki. Osady” ma wymiar wysoce specjalistyczny, dedykowany dla osób, które w przedsiębiorstwach wod-kan odpowiadają za pion techniczny, wybór nowoczesnych technologii i innowacyjnych urządzeń.

VIII edycja organizowanej przez IGWP konferencji poruszy najważniejsze aspekty, kluczowe dla przedsiębiorstw wod-kan w Polsce. Idea, która przyświecała nam przy projektowaniu programu, to jak największa różnorodność tematyczna, odnosząca się do zagadnień ujętych już w tytule konferencji – stąd zagadnienia odnoszące się do działów związanych z gospodarką ściekową, osadową i wodną.

Serdecznie polecam Państwa uwadze VIII edycję konferencji „Woda. Ścieki. Osady.” i zachęcam do udziału.

Krzysztof Dąbrowski

Prezes Izby Gospodarczej Wodociągi Polskie

 

Informacje szczegółowe dostępne na stronie: www.wso.igwp.org.pl

 

Formularz zamówienia prenumeraty