Wodociągi Chrzanowskie Spółka z o.o. – oferta sprzedaży dmuchaw

CZYTAJ WIĘCEJ

Miejskie Wodociągi i Kanalizacja sp. z o. o. w Chodzieży wystawia do sprzedaży samochód specjalny Renault Midliner M 250.16

CZYTAJ WIĘCEJ

Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Nowej Soli ogłasza przetarg ofert na: „Sprzedaż samochodu specjalistycznego do czyszczenia kanalizacji, marki DAF, wersja FALF55rok produkcji: 2010″

CZYTAJ WIĘCEJ

Sosnowieckie Wodociągi Spółka Akcyjna ogłasza przetarg pisemny na sprzedaż sześciu pomp zatapialnych.

CZYTAJ WIĘCEJ

„Wodociągi Białostockie” Spółka z o.o. w Białymstoku ogłasza przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż kontenerowej stacji zlewnej nieczystości ciekłych.

CZYTAJ WIĘCEJ

OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY DMUCHAW PROMIENIOWYCH

CZYTAJ WIĘCEJ

UNIEWAŻNIENIE: „Wodociągi Białostockie” Spółka z o.o. w Białymstoku ogłasza przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż kontenerowej stacji zlewnej nieczystości ciekłych.

CZYTAJ WIĘCEJ

PWiK Ostróda Sp. z o.o. posiada do sprzedaży samochody specjalne do ciśnieniowego udrażniania sieci kanalizacyjnej oraz deszczowej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lublinie Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ogłasza pisemny ofertowy przetarg na sprzedaż zbędnych materiałów używanych, wycofanych z eksploatacji.

CZYTAJ WIĘCEJ

„Wodociągi Białostockie” Spółka z o.o. ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż używanych transformatorów olejowych w ilości 4 szt.

CZYTAJ WIĘCEJ
Solidarni z Ukrainą CZYTAJ WIĘCEJ