Konferencja #must have branży wod.-kan.: Wodociągowcy Wodociągowcom – edycja targowa

Konferencja #must have branży wod.-kan.: Wodociągowcy Wodociągowcom – edycja targowa

„Co ciekawego w ofercie Wystawców? Polecane rozwiązania dla przedsiębiorstw wod.-kan. w oparciu o praktykę branży”

Zapraszamy Państwa do udziału w konferencji z popularnego wśród Wodociągowców cyklu konferencji technicznych #must have  branży wod.-kan.: Wodociągowcy Wodociągowcom.
Najbliższa edycja wydarzenia, w którym udział jest dla Państwa bezpłatny, odbędzie się w formule hybrydowej – już 31 maja 2023 r. (13:00-16:00), a więc w drugim dniu corocznego święta naszej branży –
podczas Targów WOD-KAN w Bydgoszczy.

Do współpracy przy tym wydarzeniu zaprosiliśmy czterech Partnerów-Wystawców Targów WOD-KAN, którzy wskazali przedsiębiorstwa wodociągowo-kanalizacyjne, z którymi wspólnie chcieliby wystąpić i przedstawić efekty dotychczasowej współpracy – realizacji i wdrożeń swoich rozwiązań/technologii/urządzeń.

Będą Państwo mieli okazję przyjrzeć się praktykom, technologiom i doświadczeniu następujących „duetów”:

13:00-13:10 – Otwarcie konferencji – mec. Paweł Sikorski, prezes IGWP

13:10-13:30 – Jak efektywnie wykorzystywać nowoczesne narzędzia informatyczne w codziennej pracy przedsiębiorstwa wod.-kan., Aleksander Kozłowski, prezes Zarządu, Krośnieńskie Przedsiębiorstwo Wodociągowo-Komunalne Sp. z o.o.,

13:30-13:45 – Razem naprzeciw wyzwaniom! Zintegrowany System Informatyczny skutecznym wsparciem dla przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych, Wojciech Gębski – Project Manager, UNISOFT Sp. z o.o.

13:45-14:05 – Blaski i cienie regionalnej instalacji przetwarzania osadów ściekowych w Tarnowie, dr inż. Tadeusz Rzepecki, prezes Zarządu Tarnowskich Wodociągów Sp. z o.o.

14:05-14:20 – Rola zrównoważonej gospodarki osadowej, Jacek Kościukiewicz, BU Manager Eastern Europe CAMBI

14:20-14:40 – W stronę pasywności energetycznej. Strategie, technologie, działania w słupskiej oczyszczalni ścieków, Andrzej Wójtowicz, prezes Zarządu „Wodociągi Słupsk” Sp. z o.o.

14:40-14:55 – Technologia AAA dla poprawy bilansu energetycznego i zwiększenia przepustowości oczyszczalni ścieków, Jacek Stanisz, technolog/process engineer WaWaTech – WasteWater Technology Sp. z o.o.

14:55-15:15 – Budowa Kolektorów dla Oczyszczalni Ścieków Południe w Warszawie – ocena funkcjonalności, Wojciech Fronczak, dyrektor Pionu Ścieków MPWiK w m.st. Warszawie S.A.

15:15-15:30 – Wieloletnia, bezawaryjna praca wielkośrednicowych rurociągów polietylenowych transportujących ścieki do Oczyszczalni Południe w Warszawie, Edyta Zalewska, Dyrektor ds. Sprzedaży Uponor Infra

15:30-16:00 – Podsumowanie konferencji oraz debata – możliwość zadawania pytań Prelegentom.

Ten cykl konferencji powstał na bazie przekonania, że uczymy się również w oparciu o doświadczenia innych, w tym przypadku to sami Wodociągowcy przekazują kolegom z branży wiedzę oraz swoje doświadczenia związane z technologiami i urządzeniami, z którymi na co dzień w swoim przedsiębiorstwie się stykają. Cały cykl przygotowywany jest więc w oparciu o ideę dialogu branży – to Wodociągowcy Wodociągowcom najlepiej doradzą!

Solidarni z Ukrainą CZYTAJ WIĘCEJ