Konferencja Naukowo-Techniczna w Licheniu

Konferencja Naukowo-Techniczna w Licheniu

Izba Gospodarcza “Wodociągi Polskie” objęła patronatem Konferencję Naukowo-Techniczną w Licheniu „Woda-Ścieki-Człowiek-Środowisko”

W dniach 20-22 marca w Licheniu Starym k/o Konina odbędzie się XXI Konferencja Naukowo-Techniczna „Woda-Ścieki-Człowiek-Środowisko”. Ta jedna z największych w Polsce konferencji corocznie gromadzi liczne grono doświadczonych praktyków z przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych i uczelni wyższych z całego kraju. Współpraca tych grup, to nie tylko gwarancja wysokiego poziomu merytorycznego, ale także wymiany doświadczeń w koleżeńskiej atmosferze. Konferencja Licheńska jako jedna z pierwszych w Polsce rozpoczęła formułę naukowo-techniczną, czyli połączenie świata nauki tj. przedstawicieli uczelni wyższych i świata praktyki, czyli wodociągów oraz firm.

Warto zauważyć, że w 2023 r. w konferencji uczestniczyło ponad 320 osób z przedsiębiorstw wod-kan oraz firm komercyjnych z całego kraju, co wskazuje na jej unikalny charakter. Jest to jedna z najważniejszych, prestiżowych, a zarazem bardzo praktycznych konferencji w Polsce.

Jednym z prelegentów jest Przewodniczący Rady Izby Gospodarczej “Wodociągi Polskie” dr inż. Tadeusz Rzepecki

Aktualny program spis referatów dostępny jest na stronie wydarzenia http://www.konferencja-lichen.pl

Organizatorem Konferencji jest Forum Dyskusyjne Wodociągów Polskich

Preferowany jest kontakt email: konferencja@forum-wodociagi.pl
tel. organizacyjny 883 718 760 / pozostałe sprawy: tel. 601 961 925

Solidarni z Ukrainą CZYTAJ WIĘCEJ