Solidarni z Ukrainą CZYTAJ WIĘCEJ

W tym roku zapraszamy na Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN

W tym roku zapraszamy na Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN

Tradycja spotkań podczas Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN została na dwa lata zawieszona z powodu pandemii. Brakowało nam Targów, kontaktów, rozmów z wystawcami, kontrahentami i gośćmi, tak licznie odwiedzającymi Bydgoszcz.

Dlatego też z ogromną radością chcemy Państwu przekazać informację, że kolejna XXVIII już edycja Targów WOD-KAN w roku 2022 odbędzie się, a ustalony termin to 10-12 maja. Wierzymy, że w tym czasie będziemy mogli znów spotkać się wszyscy w miejscu, które od niemal 30 lat jednoczy naszą branżę w miejscu, gdzie raz do roku bije jej serce.

Rzeczywistość, w której od wielu miesięcy funkcjonujemy nie jest łatwa, lecz jednocześnie mamy świadomość siły i jedności sektora wod-kan, dzięki wyjątkowym ludziom, będącym jego częścią. To oni nie raz udowodnili, że w każdej sytuacji możemy na siebie liczyć. Tym ważniejsze i cenniejsze są dla nas osobiste spotkania i dlatego wdrożymy na ten wyjątkowy czas kompleksowe rozwiązania, aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim odwiedzającym naszą Wystawę.

Targi WOD-KAN to doskonała okazja do nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych z partnerami zarówno z Polski, jak i z zagranicy oraz możliwość wyjątkowych osobistych spotkań. Imprezie towarzyszą konferencje organizowane przez wystawców, Strefa Nowych Technologii oraz branżowe konkursy, które wyłaniają najlepsze produkty i rozwiązania. Dzięki wieloletniej tradycji Targi są profesjonalną platformą dla specjalistów, pozwalającą na zapoznanie się z najnowszymi technologiami branży wodociągowo-kanalizacyjnej i ochrony środowiska. Odpowiednie maszyny i nowoczesna technologia pomagają wodociągowcom w ich codziennych zadaniach. Dla producentów i dystrybutorów trzy dni Wystawy to wspaniała okazja do wzmocnienia swojej pozycji na rynku i przedstawienia oferty największej grupie klientów z naszej branży.

Co roku w Targach uczestniczą najważniejsze firmy, reprezentujące nasz sektor gospodarki oraz setki zwiedzających – specjalistów z branży: dyrektorów technicznych, projektantów, instalatorów, eksploatatorów, inżynierów i prezesów przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych, będących m.in. członkami organizatora Wystawy czyli Izby Gospodarczej „Wodociągi Polskie”.

Rejestrację dla Wystawców uruchamiamy 14 stycznia o godzinie 9.00. Rejestracja będzie odbywała się wyłącznie elektronicznie i wymaga posiadania bezpłatnego konta Wystawcy, które należy założyć pod tym linkiem:
https://wod-kan-2022.exposupport.pl/exhibitor/register
Nieco wcześniej rejestracja została otwarta dla firm, które wspierały Izbę w niezwykle trudnym czasie, kiedy niemożliwe było zorganizowanie Targów stacjonarnych, aktywnie angażując się we współorganizację Targów wirtualnych WOD-KAN 2.0.

W czasie rozpoczęcia zapisów wszyscy Wystawcy zostaną zweryfikowani, co oznacza, że 14 stycznia o godzinie 9.00 po zalogowaniu się pod adresem https://wod-kan-2022.exposupport.pl/login pojawi się moduł z formularzami zgłoszeniowymi. Platforma, oprócz rejestracji wystawców na Targi stacjonarne, będzie także służyła do komunikacji z organizatorem.

Zapraszamy!

Jakub Kucharski Komisarz Targów WOD-KAN

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej targów. https://targi-wod-kan.pl/