WOD-KAN 2023: 30.05 – 1.06.2023

WOD-KAN 2023: 30.05 – 1.06.2023

Zapraszamy do udziału w XXIX edycji Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2023 w Bydgoszczy.

Targi odbędą się w dniach 30 maja – 1 czerwca 2023 r.

Co roku w wystawie uczestniczyć będą najważniejsze firmy z naszej branży oraz tysiące zwiedzających – specjalistów z branży: dyrektorów technicznych, projektantów, instalatorów, eksploatatorów, inżynierów i prezesów przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych, którzy są także Państwa potencjalnymi klientami.

Właściwe maszyny i nowoczesna technologia pomagają wodociągowcom w ich zadaniach. Jest to najlepsza okazja do wzmocnienia swojej pozycji na rynku i przedstawienia swojej oferty w ciągu trzech dni największej grupie klientów z naszej branży.

Targi WOD-KAN to doskonała okazja do nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych z partnerami zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Wstęp na targi jest bezpłatny, co dodatkowo zwiększa ich atrakcyjność wśród zwiedzających. Imprezie towarzyszą konferencje organizowane przez wystawców, Strefa Nowych Technologii oraz branżowe konkursy, które wyłaniają najlepsze produkty i rozwiązania. Dzięki wieloletniej tradycji Targi są profesjonalną platformą dla specjalistów, pozwalającą na zapoznanie się z najnowszymi technologiami branży wodociągowo-kanalizacyjnej i ochrony środowiska.

Rejestrację dla Wystawców uruchomimy 11 stycznia o godzinie 9.00. Rejestracja będzie odbywała się wyłącznie elektronicznie i wymaga posiadania bezpłatnego konta Wystawcy, które można założyć wcześniej pod tym linkiem: https://wod-kan-2023.exposupport.pl/exhibitor/register
Wystawcy, którzy rejestrowani swój udział w edycji 2022 mogą skorzystać z istniejących kont.

Nieco wcześniej, podobnie jak w poprzednim roku, rejestracja zostanie otwarta dla firm, które aktywnie zaangażowały się we współorganizację targów wirtualnych WOD-KAN 2.0.

Solidarni z Ukrainą CZYTAJ WIĘCEJ