Solidarni z Ukrainą CZYTAJ WIĘCEJ
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Bezpłatne webinarium: Lokowanie środków pieniężnych przedsiębiorstw w obligacje SAMORZĄDOWE i Skarbowe. Oprocentowanie nawet do 10% rocznie.

10 czerwca 2022

Szanowni Państwo,

Już 10 czerwca br. o godzinie 11:00 odbędzie się webinar🎦 dotyczący Lokowania środków finansowych przedsiębiorstw w obligacje komunalne, i skarbowe. Konferencję polecamy szczególnie spółkom wykazującym w bilansie znaczne środki pieniężne, przy jednocześnie niskim zadłużeniu.

Jeśli:
🔸jesteś Prezesem, Dyrektorem Finansowym czy Głównym Księgowym
🔸interesują Cię bezpieczne instrumenty finansowe
🔸
dotychczas lokowałeś środki w banku, i szukasz alternatywy

to jest to konferencja dla Ciebie👍

🖋Zarejestruj się już teraz – link do rejestracji poniżej. 👇

https://igwp.clickmeeting.com/bezplatny-webinar-lokowanie-srodkow-pienieznych-przedsiebiorstw-w-obligacje-samorzadowe-i-skarbowe-

Agenda spotkania:

  1. Obligacje komunalne -charakterystyka rynku, odsetki, dostępność
  2. Obligacje Skarbowe- światełko w tunelu? Perspektywy na kolejne kwartały    2022
  3. Co wycenia rynek stopy procentowej? Co zrobi RPP na kolejnych posiedzeniach?
  4. Model Millera-Orra w zarządzaniu kapitałem obrotowym przedsiębiorstwa. Czy warto sięgać po niego?

Prelegenci:

Mariusz Dębski: Wykształcenie zdobywał na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, AGH w Krakowie i SGH w Warszawie. Posiada również dyplom Maklera Papierów Wartościowych. Z rynkiem kapitałowym związany od 2011 roku. Wielokrotny ekspert w telewizji Money.pl, Polsat News oraz Polskim Radiu. W latach 2016-2018 zarządzał zespołem obsługi klienta oraz sprzedaży w domach maklerskich w Warszawie, a w latach 2018-2020 zajmował się dystrybucją rozwiązań inwestycyjnych dla klientów korporacyjnych m.in. w gr. PEKAO SA . W Skarbiec TFI na stanowisku dyrektor ds. komunikacji inwestycyjnej od czerwca 2020 roku, gdzie zajmuje się dostarczaniem rozwiązań inwestycyjnych dla firm oraz fundacji/stowarzyszeń.

Wydarzenie mineło