Solidarni z Ukrainą CZYTAJ WIĘCEJ
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Dobór średnicy wodomierza do nowych obiektów i dostosowania średnicy w istniejących obiektach oraz inne zasady eksploatacji wodomierzy

8 czerwca 2022

Szanowni Państwo
Uczestnikowi webinarium (w ciągu miesiąca od zakończenia szkolenia) przysługuje 15% zniżki na zakup monografii “Gospodarka wodomierzowa wyzwania i możliwości”, autorstwa dra inż. Tomasza Cichonia, dr hab. inż. Jadwigi Królikowskiej prof. PK oraz prof. dr hab. inż. Elżbiety Nachlik.

Termin webinarium
8 czerwca, godz. 10.00 – 13.00

Tematyka

Szkolenie ma na celu przedstawienie zasad prawidłowego doboru średnicy i typu wodomierzy dla nowych budynków oraz zasad zmiany średnicy w przypadku użytkowanych obiektów. Prowadzący przedstawi przepisy regulujące te aspekty i omówi praktyczne zasady prowadzenia gospodarki wodomierzowej. Szkolenie jest przeznaczone dla osób odpowiedzialnych za prowadzenie gospodarki wodomierzowej w przedsiębiorstwach wodociągowych oraz dla osób odpowiedzialnych za uzgodnienia doboru wodomierzy.

Prowadzący

Cichoń Tomekdr inż. Tomasz Cichoń – Dyrektor Sprzedaży, Wodociągi Miasta Krakowa

Współautor monografii “Gospodarka wodomierzowa wyzwania i możliwości”
Autor i współautor badań i publikacji na temat opomiarowania systemów zaopatrzenia w wodę oraz redukcji strat wody. Autor rozprawy doktorskiej pt. “Ocena wieloaspektowa niezawodności systemu opomiarowania poboru i strat wody na podstawie doświadczeń eksploatacyjnych”.

 

Kontakt z organizatorem
Iwona Włodarek tel. 52 376 89 28, 517 013 732
email: zgloszenia@igwp.org.pl

Nadsyłanie zgłoszeń online na stronie
do 8.06.2022, godz. 9.30

Cena
(obejmuje: udział w szkoleniu online, kontakt z prowadzącym na żywo za pomocą dostępnego chatu, materiały szkoleniowe, zaświadczenie)

270 zł netto od osoby – członkowie IGWP
320 zł netto od osoby – pozostali uczestnicy

Wymagania sprzętowe
W celu prawidłowego i pełnego korzystania ze szkolenia należy posiadać komputer lub urządzenie mobilne ze standardowym oprogramowaniem oraz dostępem do internetu.

Do pobrania

Wydarzenie mineło