Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Raportowanie niefinansowe czyli wprowadzenie do ESG

29 września 2023

Tematyka

Webinar ma przybliżyć ideę i założenia ESG – raportowania niefinansowego, obejmującego pojęcia: environmental (środowisko), social (społeczeństwo) i corporate governance (ład korporacyjny). Wraz z rosnącym znaczeniem idei zrównoważonego rozwoju w biznesie, są to istotne obszary wyznaczające standardy dla działań przedsiębiorstw.

Celem prezentacji ma być pomoc w zrozumieniu jakie zmiany czekają nas w związku z wdrażaniem i raportowaniem ESG. Jako branża, wodociągi i kanalizacja są na samym początku drogi wdrażania ESG, dlatego wykład ten ma mieć charakter wprowadzający w temat.

Termin
29 września 2023 r., godz. 10.00-12.00

Prowadząca

Agnieszka Kaczmarek – specjalistka ds. CSR w przedsiębiorstwie Aquanet S.A. w Poznaniu. Z wykształcenia kulturoznawczyni (UAM), powołała do życia wolontariat pracowniczy, którego prace koordynuje. Wdrożyła wiele projektów społecznych, zarówno lokalnych, jak i ogólnopolskich. Współpracowała z prof. Władysławem Bartoszewskim. Jednym z obszarów jej zainteresowań jest m.in. ESG.

 

Kontakt z organizatorem
Iwona Włodarek, tel. 52 376 89 28, 517 013 732
email: zgloszenia@igwp.org.pl

Nadsyłanie zgłoszeń online na adres
www.zgloszenia.igwp.org.pl
do 29.09.2023, godz. 09.30

Cena
(obejmuje: udział w szkoleniu online, materiały szkoleniowe oraz kontakt z prowadzącym na żywo)

250 zł netto od osoby – członkowie IGWP
300 zł netto od osoby – pozostali uczestnicy

Wymagania sprzętowe
W celu prawidłowego i pełnego korzystania ze szkolenia należy posiadać komputer lub urządzenie mobilne z głośnikami oraz dostępem do internetu.

Wydarzenie mineło

Solidarni z Ukrainą CZYTAJ WIĘCEJ