Infrastruktura deszczowa. Od stanu krytycznego do zasadniczych działań na rzecz klimatu

Infrastruktura deszczowa. Od stanu krytycznego do zasadniczych działań na rzecz klimatu

Cena: 32 zł brutto
Zamów dostęp on-line

 

W branży wodociągowo-kanalizacyjnej mamy takie tematy, które uznać można za wiecznie młode, wciąż na topie. Z pewnością takim evergreenem naszej branży, tematem, który jest niezmienne ważny, aktualny, potrzebny i, niestety, cały czas nieuregulowany ustawowo, wymagający ciągłej naszej uwagi, jest problematyka wód opadowych i roztopowych.

W Izbie Gospodarczej „Wodociągi Polskie” niezmiennie staramy się trzymać rękę na pulsie branży, a w wydawanych przez IGWP „Zeszytach specjalnych” każdorazowo podejmować tematykę, tak wyczekiwaną przez Państwa. Tym samym, dostrzegając wagę przedmiotowej problematyki, sięgnę-
liśmy właśnie po temat infrastruktury deszczowej. Natomiast do pracy nad niniejszym „Zeszytem specjalnym” pt.: „Infrastruktura deszczowa. Od stanu krytycznego do zasadniczych działań na rzecz klimatu”, zaprosiliśmy grono wybitnych ekspertów i specjalistów, osoby doskonale znane nie tylko w naszym branżowym środowisku, których nazwiska są gwarantem najwyższej wartości merytorycznej.

Serdecznie zapraszamy do lektury „Zeszytu specjalnego” pt.: „Infrastruktura deszczowa. Od stanu krytycznego do zasadniczych działań na rzecz klimatu”.

Najnowszy „Zeszyt specjalny” mozna zamówić TUTAJ

 

Solidarni z Ukrainą CZYTAJ WIĘCEJ