Solidarni z Ukrainą CZYTAJ WIĘCEJ

Zarejestruj się i weź udział w Biegu Instalatora!

Zarejestruj się i weź udział w Biegu Instalatora!

Tegoroczną 25. edycję Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN również, wzorem lat ubiegłych, poprzedzi „III Bieg Instalatora” – bieg przełajowy na dystansie 10 km.

Jest to impreza o zasięgu ogólnopolskim, skierowana do wszystkich uprawiających bieganie oraz do rynku wodociągowo-kanalizacyjnego, branży gazowniczej, ciepłowniczej, elektrycznej i wszystkich innych, w których wykorzystuje się rozmaite instalacje. Podczas dekoracji wyłonieni zostaną i uhonorowani najlepsi zawodnicy kategorii open i wiekowych. Zaplanowano także indywidualne i drużynowe klasyfikacje branżowe jak np. „instalator” i „wod-kan”.
W majową niedzielę, 14 maja 2017 r. w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek” w Bydgoszczy powinien się stawić każdy, który chce wziąć udział w biegu po zdrowie.
Bieg, organizowany przez Portal Branżowy HVACR.pl i przy wsparciu Głównego Partnera imprezy – Izby Gospodarczej “Wodociągi Polskie” ma na celu promocję aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia wśród mieszkańców Polski, ze szczególnym uwzględnieniem osób i firm związanych z branżą instalacyjną; przyczynia się do promocji Myślęcinka, Bydgoszczy i województwa kujawsko-pomorskiego jednocześnie wzbogacając życie społeczne, w tym integrując branże instalacyjne.
Ponieważ w każdej kolejnej edycji rośnie liczba biegaczy, którzy biorą w nim udział, wierzymy, że w tym roku będzie nie inaczej!
Zapraszamy po szczegóły wydarzenia na dedykowaną mu stronę internetową. Tu znajdą Państwo przydatne informacje oraz zarejestrują swój udział: www.bieginstalatora.pl