Zeszyt 3a 181105 2

Zeszyty Izby Gospodarczej „Wodociągi Polskie”, wydawane od ponad 10 lat przez jedyną organizację samorządu gospodarczego branży wodociągowo-kanalizacyjnej w Polsce, są cenionym przez jej przedstawicieli źródłem danych.

Co miesiąc czytelnicy „Zeszytów (...)” otrzymują szereg przydatnych informacji: analizy ekonomiczne, wyroki z komentarzami związane z funkcjonowaniem przedsiębiorstw, oraz odpowiedzi na pytania zadawane przez Członków IGWP. To właśnie przedsiębiorstwa zrzeszone w Izbie wspólnie z nami współtworzą „Zeszyty (...)” przesyłając do nas zapytania, wyroki, dzieląc się aktualnymi problemami czy sugerując tematy, które powinny zostać omówione w najbliższym czasie.

Warto być na bieżąco z tym, co jest kluczowe w naszej branży!

 

Chcesz dowiedzieć się więcej i sprawdzić jak wygląda Zeszyt. KLIKNIJ TUTAJ aby pobrać bezpłatnie jeden z wcześniejszych numerów!

Cena jednej prenumeraty wynosi 250 zł brutto (w tym VAT 8%).

Formularz zamówienia prenumeraty Zesztów:  Prenumerata 2021 zamówienie do pobrania

Wypełniony formularz proszę przesłać na numer fax 52 3768929 lub e-mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.