Konferencja: “Zatrzymaj wodę – efekty wdrażania działań zwiększających retencję wodną w Polsce”

Konferencja: “Zatrzymaj wodę – efekty wdrażania działań zwiększających retencję wodną w Polsce”

Szanowni Państwo, 

Minister Infrastruktury zaprasza na konferencję „Zatrzymaj wodę – efekty wdrażania działań zwiększających retencję wodną w Polsce”.

Konferencja odbędzie się 2 marca 2023 r. o godz. 10.30 w Hotelu Novotel Centrum Warszawa (ul. Marszałkowska 94/98). Osoby chętne, które nie mogą wziąć udziału w wydarzeniu w formie stacjonarnej zapraszamy do oglądania transmisji on-lineDostęp do transmisji jest bezpłatny.

Jest to druga konferencja Ministra Infrastruktury promująca Program przeciwdziałania niedoborowi wody (PPNW). Program zakłada połączenie wszelkich dostępnych metod retencjonowania wody: retencji różnej skali, sztucznej i naturalnej oraz melioracji, aby ograniczyć ryzyko powodziowe oraz złagodzić skutki suszy. Szczegółowe informacje na temat Programu są dostępne na  stronie Ministerstwa Infrastruktury https://www.gov.pl/retencja

Program konferencji obejmuje prezentacje działań zwiększających retencję wodną, efekty ich realizacji, a także plany realizacji działań w kontekście nowej perspektywy finansowej. Na koniec przedstawione będą wyniki badań na temat postrzegania retencji wodnej przez różne grupy interesariuszy.

Rejestracja na konferencję trwa do 19 lutego 2023 r.

Z uwagi na limitowaną liczbę miejsc dla uczestników stacjonarnych o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku wybrania stacjonarnej formy uczestnictwa prosimy o ograniczenie reprezentacji jednej instytucji do 5 osób. Jednocześnie informujemy, iż wszyscy zainteresowani mogą korzystać z transmisji on-line. Organizator zastrzega sobie możliwość wcześniejszego zakończenia rejestracji w przypadku wyczerpania limitu wolnych miejscPotwierdzenie uczestnictwa Państwa w konferencji będzie przekazane drogą elektroniczną na wskazany podczas rejestracji adres email.

Formularz rejestracji na spotkanie znajduje się tutaj.

Informujemy, że spotkania będą rejestrowane (audio-video).

Uprzejmie informujemy, że udział w konferencji jest bezpłatny. Potwierdzenie Państwa uczestnictwa w konferencji w formie stacjonarnej zostanie wysłane na podany w formularzu adres e-mail tydzień przed wydarzeniem, natomiast link do platformy, na której odbędzie się transmisja zostanie przekazany najpóźniej w dniu poprzedzającym konferencję. Organizator konferencji nie zapewnia i nie pośredniczy w zapewnieniu noclegu oraz nie zwraca kosztów przejazdu.

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za problemy techniczne podczas transmisji wydarzenia związane z indywidualnymi ustawieniami urządzeń, oprogramowania oraz jakością połączenia internetowego uczestników spotkania. 

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych do udziału w konferencji.

Z poważaniem,

Organizator konferencji
Ministerstwo Infrastruktury

Solidarni z Ukrainą CZYTAJ WIĘCEJ