Rozpoczynamy rejestrację uczestników na Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN

Rozpoczynamy rejestrację uczestników na Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN

Z ogromną radością chcemy Państwu przekazać informację, że kolejna XXVIII już edycja Targów WOD-KAN w roku 2022 odbędzie się, a ustalony termin to 10-12 maja. Wierzymy, że w tym czasie będziemy mogli znów spotkać się wszyscy w miejscu, które od niemal 30 lat jednoczy naszą branżę w miejscu, gdzie raz do roku bije jej serce.

Rzeczywistość, w której od wielu miesięcy funkcjonujemy nie jest łatwa, lecz jednocześnie mamy świadomość siły i jedności sektora wod-kan, dzięki wyjątkowym ludziom, będącym jego częścią. To oni nie raz udowodnili, że w każdej sytuacji możemy na siebie liczyć. Tym ważniejsze i cenniejsze są dla nas osobiste spotkania i dlatego wdrożymy na ten wyjątkowy czas kompleksowe rozwiązania, aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim odwiedzającym naszą Wystawę.

Targi WOD-KAN to doskonała okazja do nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych z partnerami zarówno z Polski, jak i z zagranicy oraz możliwość wyjątkowych osobistych spotkań. Imprezie towarzyszą konferencje organizowane przez wystawców, Strefa Nowych Technologii oraz branżowe konkursy, które wyłaniają najlepsze produkty i rozwiązania. Dzięki wieloletniej tradycji Targi są profesjonalną platformą dla specjalistów, pozwalającą na zapoznanie się z najnowszymi technologiami branży wodociągowo-kanalizacyjnej i ochrony środowiska. Odpowiednie maszyny i nowoczesna technologia pomagają wodociągowcom w ich codziennych zadaniach. Dla producentów i dystrybutorów trzy dni Wystawy to wspaniała okazja do wzmocnienia swojej pozycji na rynku i przedstawienia oferty największej grupie klientów z naszej branży.

W Targach uczestniczą najważniejsze firmy, reprezentujące nasz sektor gospodarki oraz setki zwiedzających – specjalistów z branży: dyrektorów technicznych, projektantów, instalatorów, eksploatatorów, inżynierów i prezesów przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych, będących m.in. członkami organizatora Wystawy czyli Izby Gospodarczej „Wodociągi Polskie”.

Rejestrację dla odwiedzających uruchamiamy 21 marca o godzinie 9.00. Rejestracja będzie odbywała się wyłącznie elektronicznie i jest ona obowiązkowa. Zgłoszenia należy dokonać poprzez formularz:
https://wod-kan-2022.exposupport.pl/visitor/register

Po wykonaniu zgłoszenia otrzymacie Państwo wiadomość e-mail z linkiem potwierdzającym rejestrację oraz oddzielną wiadomość, która zawierać będzie wejściówkę na Targi WOD-KAN. Wejściówkę będzie można również pobrać, logując się na swoje konto na stronie Targów.

Udział w wystawie jest bezpłatny.

Zapraszamy!

Jakub Kucharski Komisarz Targów WOD-KAN


!

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej targów. https://targi-wod-kan.pl/

Solidarni z Ukrainą CZYTAJ WIĘCEJ