Solidarni z Ukrainą CZYTAJ WIĘCEJ
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Zasady prawidłowego opomiarowania dostawy wody i odprowadzania ścieków

24 listopada 2022

Tematyka:

Szkolenie ma na celu przedstawienie praktycznych i formalnych zasad opomiarowania usług świadczonych przez przedsiębiorstwo wodociągowo-kanalizacyjne dla odbiorców tj. dostawy wody i odprowadzania ścieków.

W czasie szkolenia prowadzący podzieli się wiedzą i doświadczeniem w zakresie gospodarki wodomierzowej w przedsiębiorstwie. Przedstawione zostaną zalety i wady nowoczesnych, elektronicznych wodomierzy, a także nowe ryzyka związane z zastąpieniem mechanicznych wodomierzy, statycznymi urządzeniami elektronicznymi. Webinarium będzie także okazją do omówienia typowych spraw spornych w relacjach z klientami, z którymi prowadzący spotkał się w czasie pełnienia funkcji biegłego sądowego.

Szkolenie jest przeznaczone dla osób zajmujących się rozliczeniami usług dostarczania wody i odprowadzania ścieków.

Termin webinarium
24 listopada, godz. 10.00 – 13.00

Prowadzący

Cichoń Tomekdr inż. Tomasz Cichoń – Dyrektor Sprzedaży, Wodociągi Miasta Krakowa

Współautor monografii “Gospodarka wodomierzowa wyzwania i możliwości”
Autor i współautor badań i publikacji na temat opomiarowania systemów zaopatrzenia w wodę oraz redukcji strat wody. Autor rozprawy doktorskiej pt. “Ocena wieloaspektowa niezawodności systemu opomiarowania poboru i strat wody na podstawie doświadczeń eksploatacyjnych”.

 

Kontakt z organizatorem
Izabela Puszkiewicz tel. 52 376 89 10, 517 013 746
Iwona Włodarek tel. 52 376 89 28, 517 013 732
email: zgloszenia@igwp.org.pl

Nadsyłanie zgłoszeń online na stronie
do 22.11.2022, godz. 9.30

Cena
(obejmuje: udział w szkoleniu online, kontakt z prowadzącym na żywo za pomocą dostępnego chatu, materiały szkoleniowe, zaświadczenie)

290 zł netto od osoby – członkowie IGWP
340 zł netto od osoby – pozostali uczestnicy

Wymagania sprzętowe
W celu prawidłowego i pełnego korzystania ze szkolenia należy posiadać komputer lub urządzenie mobilne ze standardowym oprogramowaniem oraz dostępem do internetu.

Uczestnikowi webinarium (w ciągu miesiąca od zakończenia szkolenia) przysługuje 15% zniżki na zakup monografii “Gospodarka wodomierzowa wyzwania i możliwości”, autorstwa dra inż. Tomasza Cichonia, dr hab. inż. Jadwigi Królikowskiej prof. PK oraz prof. dr hab. inż. Elżbiety Nachlik.

Wydarzenie mineło