Projekt Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju w założeniu wskazuje kierunki rozwoju Polski w perspektywie średniookresowej.

Wiodąca w nim jest zasada zrównoważonego rozwoju całego kraju w wymiarach: gospodarczym, społecznym, środowiskowym i terytorialnym oraz założenie, że z efektów Strategii skorzystają wszyscy obywatele. Łączne zaangażowanie środków na realizację Strategii szacowane jest na ok. 1,5 biliona złotych. Zakłada się, że będą to zarówno środki publiczne krajowe m.in. budżet państwa, samorządów, jak i zagraniczne na przykład fundusze Unii Europejskiej.

Dokument został przygotowany w Ministerstwie Rozwoju we współpracy z innymi resortami, a z jego treścią możecie się Państwo zapoznać wchodząc na stronę:

Projekt Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju.

Wszystkich zainteresowanych konsultacjami do projektu Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju prosimy o przesłanie uwag i materiałów do dnia 10 września na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przesłane informację zostaną zebrane przez Izbę Gospodarczą „Wodociągi Polskie” i pomogą stworzyć ocenę uwzględniającą również opinię branży wodociągowo – kanalizacyjnej.

W październiku planowane jest przyjęcie ostatecznej wersji przez rząd.

 

Specjalista ds. Marketingu i PR - Natalia Przepierska

Wyszukiwanie

Nasze szkolenia

Materiały zabezpieczone

Materiały dostępne po wpisaniu hasła

Newsletter IGWP

Rozwiń aby zapisać się do newslettera

Zapisz się do newslettera IGWP i bądź na bieżąco z informacjami i naszą ofertą.

Poniżej proszę wybrać listy newslettera oraz wpisać e-mail na który będą wysyłane informacje.