W środę 28 listopada w Warszawie rozpoczął się trzydniowy Międzynarodowy Kongres ENVICON Environment organizowany przez firmę Abrys. To ważne dla ochrony środowiska wydarzenie odbywa się w przededniu globalnego forum poświęconego światowej polityce klimatycznej COP24 w Katowicach.


ENVICON Environment od lat gromadzi naukowców, ekspertów z branży, organizacje branżowe, przedstawicieli administracji rządowej i samorządów, przedstawicieli biznesu, firm komunalnych.
W tym roku najważniejszymi tematami sesji oraz paneli dyskusyjnych były m.in. gospodarka odpadami, gospodarka wodna, ochrona powietrza, efektywne zarządzanie w samorządach, innowacje i startup'y w ochronie środowiska oraz gospodarka obiegu zamkniętego.
Pierwszy dzień Kongresu zakończył się uroczystą galą w hotelu Sofitel, podczas której wręczono nagrody i wyróżnienia dla osób i instytucji działających na rzecz ochrony środowiska.
Wśród instytucji, którym podziękowano za wieloletnią, dobrą współpracę oraz wsparcie przy realizacji ważnych przedsięwzięć była Izba Gospodarcza „Wodociągi Polskie”.
Okolicznościową Statuetkę wraz z listem odebrała Dorota Jakuta Prezes Izby. W imieniu Członków za uhonorowanie Izby serdecznie dziękujemy Pani Magdalenie Dutka Prezes Zarządu i Panu Robertowi Rosie Wiceprezesowi Zarządu.
Kongres ENVICON Environment i uroczysta Gala były okazją do zaakcentowania jubileuszu 30-lecia działalności firmy Abrys.
Jubilatce życzymy kolejnych sukcesów w realizacji misji Firmy, którą jest „wspieranie podmiotów sektora publicznego i prywatnego w ochronie środowiska i racjonalnym gospodarowaniu zasobami”.

Małgorzata Massel
specjalista ds. PR IGWP

Zdjęcie: Filip Kowalkowski

Wyszukiwanie

Nasze szkolenia

  • Problematyka posiadania urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych w świetle najnowszego orzecznictwa sądów - Kraków, 28 czerwca 2019 r. +

    Problematyka posiadania urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych w świetle najnowszego orzecznictwa sądów - Kraków, 28 czerwca 2019 r. Tematyka szkolenia:  Pojęcie i rodzaje posiadania; Posiadanie urządzeń wodociągowych i Czytaj więcej
  • Przyszłość Dyrektywy w sprawie oczyszczania ścieków komunalnych oraz krajowych przepisów implementujących, Warszawa, 10 - 11 czerwca 2019 r. +

    Przyszłość Dyrektywy w sprawie oczyszczania ścieków komunalnych oraz krajowych przepisów implementujących, Warszawa, 10 - 11 czerwca 2019 r. Dyrektywa 91/271/EWG w sprawie oczyszczania ścieków komunalnych została uchwalona 28 Czytaj więcej
  • 1

Newsletter IGWP

Rozwiń aby zapisać się do newslettera

Zapisz się do newslettera IGWP i bądź na bieżąco z informacjami i naszą ofertą.

Poniżej proszę wybrać listy newslettera oraz wpisać e-mail na który będą wysyłane informacje.