Krajowy projekt benchmarkingowy przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych, od dziesięciu lat przeprowadzany przez Izbę Gospodarczą „Wodociągi Polskie”, jest niezwykle istotnym narzędziem wykorzystywanym w analizie zarządczej branży. Benchmarking umożliwia przede wszystkim interpretację wskaźników, niezbędnych do podejmowania decyzji odnośnie kluczowych obszarów działalności przedsiębiorstw. Porównanie tych samych danych jednego przedsiębiorstwa z innymi ułatwia zarządzanie, przeprowadzanie zmian i wprowadzanie ulepszeń, gdy zachodzi taka potrzeba.

Tegoroczne spotkanie, jak zawsze, będzie okazją do poznania doświadczeń przedstawicieli przedsiębiorstw wod-kan, aktywnie uczestniczących w naszym benchmarkingu. Porozmawiamy o specyfice, wykorzystywaniu roli analizy benchmarkingowej, jej efektach, a także celach naszych działań. Zainteresowani będą mogli poszerzyć swoją wiedzę i nawiązać cenne kontakty.

W programie tegorocznej konferencji:

 • Wskaźniki benchmarkingowe za 2018 rok i ich omówienie
 • Dobre praktyki wykorzystania benchmarkingu w funkcjonowaniu przedsiębiorstw wod-kan
 • Benchmarking w energochłonności przedsiębiorstw wod-kan

Na naszą konferencję serdecznie zapraszamy wszystkich uczestniczących w projekcie, zainteresowanych zapoznaniem się z systemem benchmarkingu, a także tych, których planują włączyć się w projekt. 

Miejsce organizacji:

 • 21 listopada 2019 r., Hotel Golden Tulip, Warszawa, ul. Towarowa 2

Termin nadsyłania zgłoszeń:

 • 15 listopada 2019 r.

Koszt uczestnictwa:

 • Członkowie - 600 PLN (+23% VAT)
 • Pozostali uczestnicy - 700 PLN (+23% VAT)

Cena obejmuje: m.in. materiały: Raport benchmarkingowy przedsiębiorstw wod-kan IGWP za 2018 rok, przerwy kawowe, lunch.

Płatność – na podstawie faktury wystawionej w ciągu 7 dni od daty zakończenia kursu.

Zgłoszenia i kontakt z organizatorem:

Jakub Kucharski, tel. 52 376 89 25, fax 52 376 89 29, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nocleg:

Pragniemy poinformować, że Członkowie IGWP mają możliwość rezerwacji noclegu w specjalnych cenach w hotelach Golden Tulip oraz Campanile (oba znajdują się przy ul. Towarowej 2), w miarę dostępności miejsc. Zainteresowani uczestnicy dokonują rezerwacji we własnym zakresie za pomocą dedykowanego formularza (do pobrania tutaj). W sprawie cen prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Potwierdzeniem uczestnictwa jest wiadomość zawierająca szczegóły konferencji, przesłana przez organizatora na adres EMAIL DO POTWIERDZEŃ (podany w formularzu zgłoszeniowym), najpóźniej na 5 dni przed rozpoczęciem.

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Formularz zgłoszeniowy

 

Wyszukiwanie

Nasze szkolenia

 • Przygotowanie wniosku o skrócenie czasu obowiązywania taryf: Poznań, Kraków, Wrocław, Bydgoszcz, Warszawa +

  Przygotowanie wniosku o skrócenie czasu obowiązywania taryf: Poznań, Kraków, Wrocław, Bydgoszcz, Warszawa Termin i miejsce organizacji: 15 listopada - Poznań centrum (zgłoszenia do Czytaj więcej
 • Praktyczne wykorzystanie benchmarkingu w przedsiębiorstwach wodociągowo-kanalizacyjnych: Warszawa, 21 listopada 2019 r. +

  Praktyczne wykorzystanie benchmarkingu w przedsiębiorstwach wodociągowo-kanalizacyjnych: Warszawa, 21 listopada 2019 r. Krajowy projekt benchmarkingowy przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych, od dziesięciu lat przeprowadzany przez Czytaj więcej
 • 1

Newsletter IGWP

Rozwiń aby zapisać się do newslettera

Zapisz się do newslettera IGWP i bądź na bieżąco z informacjami i naszą ofertą.

Poniżej proszę wybrać listy newslettera oraz wpisać e-mail na który będą wysyłane informacje.